2703
2553
انشالله خوب بشه برادرتون  پدرتون نمیشه کاراشو انجام بده شما نیای تهران اینهمه راهو خطرناکم هست

بابام بیماری زمینه ای داره میترسم بیاد تهران مبتلا بشه.کلیه ش خیلی کم کاره.خیلی هم سخته چون شوهرمم بااین اتفاقاتی که براش افتاده مدام گریه می‌کنه تنها نمیمونه ولی چاره ای هم ندارم

بابام بیماری زمینه ای داره میترسم بیاد تهران مبتلا بشه.کلیه ش خیلی کم کاره.خیلی هم سخته چون شوهرمم ب ...

اگر داروهاش امپول رمدسیویر بود برو ۱۳ ابان دارن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بره همیناست.مرسی که گفتین حتما میرم  خدا خیرت بده چون من تهرانو خوب بلد نیستم.آمپول رمدسیویر ه ...

خب سریع باید براش پیدا کنی دیر بشه خدای نکرده بد میشه سریع برو اگر میخوای بری

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2720
خب سریع باید براش پیدا کنی دیر بشه خدای نکرده بد میشه سریع برو اگر میخوای بری

حتما چشم عزیزم.فردا میرم.برامون دعا کنین آرامش به زندگیمون برگرده.کلا ازدواج کردیم همسرم کار داشت شرکتش منحل شد چند وقت برای کار ناراحتی کرد بعد کرونای خانوادش که داغونمون کرد الآنم داداشم😔ممنون که گفتین

حتما چشم عزیزم.فردا میرم.برامون دعا کنین آرامش به زندگیمون برگرده.کلا ازدواج کردیم همسرم کار داشت شر ...

حتما دعات میکنم اللهی خدا سلامتی بهتون بده ولی حتماااا زود برسون خودتو نزار دیر بشه 

حتما دعات میکنم اللهی خدا سلامتی بهتون بده ولی حتماااا زود برسون خودتو نزار دیر بشه 

خیلی ممنونم عزیزم.چشم حتما میرسونم.حرفتون هم درسته خدای نکرده دیر بشه خیلی خطرناکه😔

[QUOTE=201707408]حتما دعات میکنم اللهی خدا سلامتی بهتون بده ولی حتماااا زود برسون خودتو نزار دیر بشه [/QUOممنونم عزیزم.الهی آمین.چشم حتما زود میرم که خطرناک نباشه😔

2714
خیلی ممنونم عزیزم.چشم حتما میرسونم.حرفتون هم درسته خدای نکرده دیر بشه خیلی خطرناکه😔

هر وقت اومدی سایت خوش خبر باشی بمنم بگو دلم خیلی میسوزه هموطنام حالشون بده اللهی خدا کمک هممون کنه 

هر وقت اومدی سایت خوش خبر باشی بمنم بگو دلم خیلی میسوزه هموطنام حالشون بده اللهی خدا کمک هممون کنه&n ...

چشم عزیزم حتما.انشالله اومدم بهتون میگم.واقعا حال همه مردم بده.خدا بخیر کنه انشالله

چشم عزیزم حتما.انشالله اومدم بهتون میگم.واقعا حال همه مردم بده.خدا بخیر کنه انشالله

انشالله