2410
2553
عنوان

هنوزم فراموش نشدی 🖤🖤🖤

162 بازدید | 0 پست

بد از رفتنت ب تویی وفا دار موندم ک اصلا تو زندگیم نبودی هنوزم اگ با کسی غیر از خودت حرف بزنم ی صدایی تو ذهنم اسم تورو فریاد میزنه نذاشتم هیچ کس جاتو پر کنه 

دنیای تو کوچیک تر از اونی بود ک میگفتی کوچیک تر از اون‌بود ک من توش جا شم

کاری ک تو کردی با دلم کوه رو زمین میزد جوری شکستم ک هنوزم بد ۸ ماه نتونستم حتی رو پاهام وایسم روزی فهمیدم عاشقتم ک مادرم تو اتاق عمل بود و وسط اون حال بدی ک حتی خودمم نمیشناختم تو دلم میگفتم کاش تو الان کنارم بودی چ لحظه هایی با بند بند وجودم ارزوتو داشتمو نبودیو چشامو بستمو ب خودم دروغ گفتمو تو خیالم تصور کردم هستیو کنارمی زمزمه کردن اسمت برا ارامش داشت اسمی ک صاحبش خیلی وقته حتی اسم منو یادش نیست

بخشیدمت هیچ وقت بابت کارات پشیمون نبودی هیچ وقت معذرت خواهی نکردی ازم اما بخشیدمت هیچ وقت نفرینت نمیکنم و نکردم ب حرمت ۶ سال باهم بودنمون و حس قشنگی ک تو اون سالا باهات داشتم و ارزشمند ترین حس تمام عمرم دوس داشتن تو بود اون لحظه ک دیدم داری میری اون لحظه ک ترک خوردم بخشیدمت من برای ارامشت دنیامو می‌بخشم  هر کاری کردم ب این دیونه برگردی از عالمو ادم گذشتم مال تو باشم

حتی بد از ترک شدنم بازم حواسم بهت بود اما از دور 

در حق دوتای ما خیلی بد کردی

من عاشقت بودم عزیزم توعم اینو خوب میدونسنی اما رفتی و الان ۸ ماه شد اما هیچ‌وقت برام عادی نشد انگار همین ۱ ساعت پیش ترکم کردی فقط بدون هنوزم هنوزم عمیقاااا دلتنگت میشم‌گذر زمان هیچیو برام حل نکرد فقط نبودنتو بیشتر زد تو صورتم هنوزم دوستدارم شبت بخیر🖤

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی