2410
2553
عنوان

دلم میخواد بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2136 بازدید | 44 پست
وقتی کسی به اخرخط رسیده که نمیتونه برگرده از اول شروع کنه مگر اینکه خیلی صبورباشه.

صبر هم حد داره من با عنوان خودکشیت موافق نیستم ولی با اینکه آدم کم میاره موافقم بعضی وقتا دیگه نمیکشیم چقد بجنگیم آخه 

کاربر جدید نیستم ق
صبح تا شب روی تخت اتاقت بدون گوشی بدون دوست بدون خواهر یا برادر بدون تلویزیون بشین خب در این شرایط ب ...

به ترک دیوار نگاه کن و سعی کن بخندی بعد به کاری که داری انجام میدید فک کن از دیوونه بازی خودت خندت میگیره 

به این فک کن الان دستت سالمه یک دختری رو دربارش خوندم که میدزدنش و  به مدت ۷ سال توی یک جعبه زیر تخت مجبورش کردن زندگی کنه و فقط روزی یک ساعت بیرون می آوردنش برای دست شویی و غذا کلی حرفهای رکیک بهش میزدن بعد تازه پلیس موفق نشده مدارک خیلی پیدا کنه ۲۰۲۲ قراره آزاد شه خدارو شکر کن جای اون نیستی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صبر هم حد داره من با عنوان خودکشیت موافق نیستم ولی با اینکه آدم کم میاره موافقم بعضی وقتا دیگه نمیکش ...

اینقدر که دنیا کم بیاره میتونی صبرکنی و خستگی در کنی ولی فکر به خودکشی دیوونگیه

به ترک دیوار نگاه کن و سعی کن بخندی بعد به کاری که داری انجام میدید فک کن از دیوونه بازی خودت خندت ...

خودتون هم میدونید اینا یه سری حرفه که تو کتابا هست بله همه از اینکه سالمیم خداروشکر میکنیم غذا داریم بخوریم ولی واقعا این یه زندگی درسته؟  من بشینم و به ترک دیوار نگاه کنم ؟بعد چند سال به ترک دیوار بخندم؟ نقش بقیه آدم ها این وسط چیه؟ بقیه هر کاری میخوان با من بکنن و من فقط چون سالمم یعنی بهترین زندگی رو دارم و اصلا هم قرار نیست کسی ذره ای برای حال آدم های اطرافش خودش رو تغییر بده 

کاربر جدید نیستم ق
2720
من نگفتم خودکشی کنم گفتم بهش فکر میکنم.ولی دلم میخواد بمیرم.

اره میدونم منم دلم میخواد بمیرم 😔کرونا سمت من نمیاد اگه بیاد هم من میشم یک نمونه نادر که با کرونا فلج شدم😂😂

کاربر جدید نیستم ق
خودتون هم میدونید اینا یه سری حرفه که تو کتابا هست بله همه از اینکه سالمیم خداروشکر میکنیم غذا داریم ...

هیچکس ‌‌‌‌‌‌‌برابقیه خودش رو تغییر نمیده  اگه منتظری کسی به خاطر تو خودش رو تغییر بده تغییر نمیده تو باید تغییر کنی که اون یا جبهه اش رو نسبت بهت تغییر بده یا از زندگیت بره بیرون در ضمن کی گفته دنیا قراره عادلانه باشه ؟؟؟ من قبلش هم گفتم انتخاب هات آینده رو میسازن یکی هس مثلا پدرش میزنش خودش هم بچه اش رو میزنه یکی دیگه هست به بقیه بچه ها کمک می‌کنه کتک نخورن  

هیچکس ‌‌‌‌‌‌‌برابقیه خودش رو تغییر نمیده  اگه منتظری کسی به خاطر تو خودش رو تغییر بده تغییر نمی ...

من کسی رو تو زندگیم ندارم که انتظار داشته باشم تغییر کنه یا از زندگیم بره بیرون من هیچ حق انتخابی هم ندارم پدر مادر های ما تصمیم میگیرن که دخترای مجردشون چکار کنن چکار نکنن اره خب شما درست میگی هیچ کس تغییر نمیکنه ما رو تغییر دادن چون ما آدم نبودیم 

کاربر جدید نیستم ق
2714
صبح تا شب روی تخت اتاقت بدون گوشی بدون دوست بدون خواهر یا برادر بدون تلویزیون بشین خب در این شرایط ب ...

این نشانه افسردگی هست 

منم تو همین وضعیت هستم ولی این حس رو با کمک روان پزشک خیلی خیلی کم کردم 

هنوز که سنی نداری    

دیگه فک کن چی بم گذشته ک تو ۲۰سالگی بریدم اززندگی

نه که فک کنی زندگی سختی داشتم یا شرایط مالی باعث دلمردگیم شده باشه نه! خیلیا حسرت زندگیمو دارن ولی مهم دل ادم باید خوش باشه که نیس

من میخوام بمیرممممم سیر شدم از زندگی الان بغض خفم‌میکنه قلبم داره‌میترکه  نمیخوام این زندگیو این دنیاااارو هی خودکشی نمیگنم میگم شاید خدا درست کرد اما کوووووووو نمیدونم چرا باید خدا از اول ب‌دنیا اومدن امتحانم کنه تا الان نمدونم چرا اینهمه امتحان پش این امتحان کی تموم میشه من یکم از دنیا چیزی بفهمم زندگی خوب ببینم ب چی میگن مگه من چن سالمه انقد بی روحیم مگه من چن سالمه‌انقد درد دارم چرا باید تواین سن من بخوام بمیرمممم چراااااا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😥😥😥😢😢😔😔😔😭😭 تورو بقران تورو ب جون کسی ک‌دوست دارید تورو ب روح کسی ک واستون ارزش داره تورو بخدا واسم دعااااا کنید محتااااااج دعاهاتونم دعاااااااااام کنیدددددددددد

برا خوشبختیم  میشه صلوات بفرسینننننن ازتون خواهش میکنمم😟       و بخاطر رسیدن ب مطلب دلم دعام کنید 😞
2706