2726
عنوان

دلم میخواد بمیرم

2163 بازدید | 44 پست

گاهی وقتا ادم حتی اگه قویترین هم باشه بالاخره یه جا کم میاره.میدونم خودکشی گناهه.ولی بعضی وقتا نمیشه بهش فکرنکرد.چندوقت پیش تصمیم گرفتم بعد سالها فکرخودکشی وخودکشی کردن رو بذارم کنار.ولی هنوز مرگ رو دوست دارم.اینکه توی اتاق خوابم روی تختم وقتی بارون میباره از این دنیا برم.نمیدونم فکر میکنم اون دنیا برزخش هم از اینجا بهتره.من به خدا ایمان دارم میدونم بخشندست.میدونم هیچ وقت تنهام نمیذاره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی اینجوری نمیمونه...

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2728

افسردگی کیا دارن ؟ 

برای اینکه مشکلتون برطرف بشه یک لیست از کارهایی که قبل از این زمان انجام می‌دادید درست کنید و روزی یدونه سعی کنین انجام بدین روزانه ده تا کار نه فقط یدونه اگه بیشتر تونستی انجام بده ولی نه یکدفعه ده تا انتخاب کنید کم کم افسردگی تون از بین میره

آدم بدبخت خودکشی هم کنه موفق نمیشه یه جوری زنده میمونه وبیشتر گند زده میشه به بقیه زندگیش ببخشیدا د ...

دقیقن😂😞هرچی سنگ برا پا لنگه

من میدونم خودکشیم کنم فلجی جیزی میشم

تا اخر عمرم سرررررکوفت میخورم

دیگه نمیخوام رویابافی کنم نمیخوام ارزوهای الکی کنم نمیخوام امید الکی داشته باشم.تاپیک قبلم شادی بود ...

رویا نیس تو داری رویا میبینیش اگه باور کنی میتونی پس میتونی

دقیقن😂😞هرچی سنگ برا پا لنگه من میدونم خودکشیم کنم فلجی جیزی میشم تا اخر عمرم سرررررکوفت میخورم

😂😂😂😂 دقیقا

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
افسردگی کیا دارن ؟  برای اینکه مشکلتون برطرف بشه یک لیست از کارهایی که قبل از این زمان انجام م ...

آدم افسرده که یهو افسرده نشده کلا زندگی خوبی نداشته کم کم جمع شده رو هم و الان بروز داده پس قطعا کارایی که حالش رو خوب کنه هم پیدا نمیکنه چون تو زندگیش اکثرا شکست و نرسیدن بوده

کاربر جدید نیستم ق
همون دیگه من کلا نشستم منتظر تا زندگیم تموم بشه انقد غصه میخورم برا ارشا میگم یه آدم با این همه انگی ...

افرین منم ب ارشا فک کرذم ی فانتزی اومد تو ذهنم کاش یجایی بود میشد کسایی ک بریدن دیگع خسته هستن انگیزه وذلخوشی ندارن برن دواطلبانه باقی عمرشون اهدا کنن به کسایی ک پر از شور زندگین و دنیا ب کامشونه😔🥰

2706