2733
2734
عنوان

چجوری ی نفرو فراموش کنم

181 بازدید | 26 پست

ی نفر که خیلی روسم داشت خیلی خیلیییی گفتنش قابل وصف نیست ولی من ولش کردم یکی دیگرو انتخاب کردم الان بعد چند سال که از زندگی مشترکم میگذره پشیمونم اونم ازدواج کرده و خوشبخته ولی من نه چند روزه فقط بفکر اونم فقط دلم میخواد حتی بهش زنگ بزنم بگم غلط کردم ولی پشیمونی چه سود امروز داشتم برای مامانم تعریف میکردم حتی شده ی روز از عمرم مونده باشه میرم پیششو یاهاش زندگی میکنم دلم براش تنگ شده من عاشق همسرم بودم وقتی انتخابش گردم ولی با بی مهریاش یکاری گرد من یاد اونو کارایی که میکرد برام بیوفتم گه حتی ی ذره اشو شوهر خودم برام انجام نداد و دلان من ی آدم افسرده ام دلم میخواد برگردم به عقب فقط اونو انتخاب کنم ولی حیففففقف😔

آینده روشنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش فک نکن

شایدم باونم بودی میگفتی کاش با شوهرم میرفتم

با قسمتت نجنگ 

تلاش کن درستش کنی♡

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

عزیزم خودتم داری میگی خوشبخته اون

خوشبختیشو ب هم نریز ، خدا رو خوش نمیاد

زنش چ گناهی کرده اخه این وسط؟؟؟؟

اصلا سمتش نروووووو

حواستو بده ب زندگیت ک ب زندگیت جونِ تازه بدی

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
2738

عاشق تصورات و توهماتت از اون آدم هستی چون نیست اینطوری فکر میکنی

اگر با اون هم زندگی کرده بودی بدی هاش رو میدیدی و حال الانت رو داشتی 

رویایی نباش 

درضمن اون آدمی مناسب هست که واسه داشتنت جنگیده و الان کنارت هست 

و اینکه نمیشه ذهن رو پاک کرد ولی باید گذشته رو رها کرد و زندگی کرد

بهترین کار این هست که مسایل زندگی مشترکت رو بررسی و حل کنی اینطوری دلگرم تر هم میشی 

عاشق تصورات و توهماتت از اون آدم هستی چون نیست اینطوری فکر میکنی اگر با اون هم زندگی کرده بودی بدی ...

شوهرم برای داشتن من نحنگید اون انقدر امدو رفت بازم خسته نشد ولی من به چشم ی آدم آویزون بهش نگاه کردم در صورتی که شوهرم فقط امد خواستگاری من چون دوسس داشتم انتخابش کردم ولی الان دوسش ندارم

آینده روشنه  
شوهرم برای داشتن من نحنگید اون انقدر امدو رفت بازم خسته نشد ولی من به چشم ی آدم آویزون بهش نگاه کردم ...

توضیح دادم واست که دختر قشنگ 

همسرت جنگیدنش بدست آوردن دلت بوده ... که موفق شده 

زندگی خودت رو بساز مثل یک معمار حرفه ای .... بیخیال آدم های دیگه 

قول میدم مشکلات رابطه خودت رو درست کنی احساست بهتر بشه 

فقط میخوام یبار دیگه ببینمش این گناهه؟

ک چی بشه با این یک بار مثلا؟؟؟؟

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
نرو سمتش خیلی سال گذشته شاید الان با خودش بگه چقد خوب شد با اون ازدواج نکردم خودتو کوچیک نکن فراموشش ...

چندبار بهش اس دادم فقط همین دیگه باهاش کاری ندارم اگه میخواست جواب میداد

آینده روشنه  
2706