2733
2734
عنوان

به دوست پسرم گفتم با خواستگارم صحبت کردم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3331 بازدید | 98 پست

دوست دخترای قبلی با خواستگار دوهفته پیش شما خیلی تفاوت داره 

مسئله سر اینه دوستت یه رابطه رو تموم کرده و بعد وارد یه رابطه دیگه شده 

اما شما هم زمان هم ایشون تو دستتونه هم با خواستگار وارد رابطه میشی؟؟؟؟؟

بعد میخوای ناراحت نشه ؟!

ادمه عزیزم گوسفند که نیست

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خوب اخه اصلا نشون نمیده دوست داشتنشو

چطور میتونی    عرورت اجازه میده دوس پسر داشته باشی عزیزم 

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوست دخترای قبلی با خواستگار دوهفته پیش شما خیلی تفاوت داره  مسئله سر اینه دوستت یه رابطه رو ت ...

من فکر کردم ناراحت نمیشه چون اصلا نمیگه دوست دارم و این حرفا 

2731

خب اون دوست دخترای قبلیش بوده، شما تازه خواستگار راه دادی.

خیلی تاثیر بدی روشون میذاره، اگه میخوایش که خب چرا خواستگار؟ اگه نمیخوایش هم که چرا با همید 😐

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 ..
2738
شرایطش سخته اخه 

پس بی خیالش شو.با یکی برو که مطمئن باشی آیندگان بتونه برات بسازه نه یکی که به چکنم چکنم بندازدت.یا اخلاق نداشته باشه یا پول نداشته باشه مطمئن باش تغییر نخواهد کرد از من به تو نصیحت

عزیزم خوب اون دوست دختراش قبل بود اونم اشتباه کرده ک گفته سحر و دوست داشت 

ولی شما وقتی با یکی بودی وبا خواستگارت حرف زدی 

خب معلومه منم ناراحت میشم/:

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
دوست دخترای قبلی با خواستگار دوهفته پیش شما خیلی تفاوت داره  مسئله سر اینه دوستت یه رابطه رو ت ...

واییی خب مگه چیکار کرده بابا؟؟؟

چهار کلمه نهایتا با خواستگارش حرف زده

اومدیم این پسری که استارتر میگه اصلا هم نمیگه دوستش داره اصلا قصد ازدواج نداشت اونوقت باید به خاطر دوستی با طرف استارتر بشه مریم مقدس؟؟؟

وقتی دوس پسر داری، اجازه ی تردد خواستگار تو خونه تونو میدی؟؟😐😐

من اگه این کار کنم......کآت میشه تهش

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

عجبا خخخ 

تو صورت طرف گفتی چهرشو هم دوست داری(خواستگاره رو)یعنی غرور داشته و نداشته طرف و له کردی بعد میگی فکر نمیکردم ناراحت شه😂رسما ترکوندیش بیچاره رو 

شما اگه قصد داری ازدواج کنی با پسر مردم کات کن بعد رو ازدواجت و خواستگارت  بیشتر فکر کن اینجوری بهتر میتونی تصمیم بگیری

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706