2733
2734

ماالان با خانواده شوهرم قطع رابطه هستیم تازه اول زندگیمون بود که خانواده شوهرم عذابمون دادن

ما نامزد بودیم هنوز وارد خانوادشون نشده بودم هیچ وقت خونشون نرفته بودم چند روز بعد جشن نشونمون زجرمون دادن

چون خودشون مفت خور و پول پرست بودن همسرمو تو راه دوراهی (بیشتر برادر شوهرام)قرار دادن که یا اون دخترو ترک کن برو با یه بیوه پولدار ازدواج کن یا اینکه مارو ول کن

همسرم با خانوادش قطع رابطه می کنه تمام وسایل هاشو از خونه میندازن بیرون حتی اجازه ندادن همسرم بار آخر بیاد خونه

آخرش من و همسرم سریع یه عقده ساده گرفتیم بدون هیچ مراسم و .....رفتیم سرخونه زندگیمون بیچاره پدرو مادرم خیلی کمکمون کردن

خانواده همسرم حتی ۱۰۰۰ تومان هم به ما کمک نکردن 

حتی خانوادش میگفتن برای دختره اصلا پول خرج نکن هرچی پول داری بده به ما دختره از خانوادش پول میگیره یا میره سرکار

مادر همسرم هم برای همیشه رفت شهرستان گفت دیگه برنمی گردم شوهرشو تو تهران تنها گذاشت 

آخرش همه ی خانواده شوهرم بعد یک ماه به غلط کردن و حلالمون کنید حلالمون کنید افتادن ولی چه فایده خیلی زخم زدن بهمون

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😐😐

خدایا  بابت تموم اون چیزایی که دادی و ندادیو میخوای بعدا بدی ندادیو نمیخوای بدی دادیو قدر ندونستم گرفتی شکرت...     خدایا باتو هر چیز غیر ممکنی ممکن میشه بارالله شکرت ...خدایا بخاطر اینکه ابرومو نبردی و دیدیو دم نزدی و با لطفت غمو از دلم بردی شکرت ... 
2738
والا همش تو پذیراییم   خوش رو هم هستم     دقیقا برعکس شوهرم جلو خانواده من

واسه موقعهایی ک میخوای پذیرایی کنی چجوری پذیرایی میکنی چ سیاستایی ب کارمیبری من خیلی اذیت میشم جلوی مردا خم وراست بشم یاچیزی ازکابینت بردارم طبقه های بالا شماپجوری هستید توراه رفتن و...

یک عدد پاچه خوار هستم 😐 باتشکر✋🏻

چرا😂😂خودم خیلی زود زود کارمیکنم اصلا اینجوری دوس ندارم جوزیادی میگیرم کاش میشد خودموکنترل کنم اگه دوروز پشت سرهم همودیدیم نهایت بی کلاسیه خودمو ب نمایش میزارم اصلا نمیتونم لوندونازکارکنم

الان که رابطه نداریم ولی جلوشون خوده همیشگیم بودم شوخ و خندون 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
منم دوسشون دارم میگم چ رفتاری دارید درکل اروم وسنگین باشی خوبه یا زرنگ مثل من 

آروم و سنگین همه چی در حد تعادل به اندازه کمکشون هم باش در کل خودت کم کم اخلاقشون دستت میاد ...بچگونه رفتار نکن 

2706