2733
2734

رتبم به پردیس اهواز میخوره خانوادمم متوسطه میگن میتونن شهریه رو بدن ولی اینطوری نیست که خیلی مرفه باشیم و یجورایی خیلی وسطیم میتونم دزفول دولتی بزنم ولی شهر کوچیکیه و از این خوشم نمیاد پردیس اهواز با روزانه ها یه جا هستیم و کلاسامون جدا نیست دانشگاه اهواز رتبه بهتریم داره ولی خب پزشکی مدرکش مهم نیست از چه دانشگاهی باشه دوست دارم پردیسو بزنم ولی همش به این فکر میکنم که خانوادمو میندازم تو هزینه فکر زندگی تو شهر کوچیک تر هم خیلی برام سخته شما نظرتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه با هزینه مشکلی نداری اهواز خوبه

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
2738
فکر کنم پردیس خیلی گرونه  تهران که خیلی بالاس رتبه ات چنده؟

هزینه رو میدونم از پسش بر میایم ولی دوس ندارم خانوادم برای دانشگاهمم خرج کنن ولی اونا میگن چیزی که دوست داری بزن

هزینه رو میدونم از پسش بر میایم ولی دوس ندارم خانوادم برای دانشگاهمم خرج کنن ولی اونا میگن چیزی که د ...

برای تخصص و هییت علمی شدن کدوم بهتره؟ من چون خودم پزشکی شاغلم حس میکنم مهمه این چیزا . 

خدایا مرا آن ده که آن به   
2706