2737
2734
عنوان

حرف اخر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 36 پست
دقیقا سر شوخی و مسخره بازی رو باز می‌کنه با زنا اون زنا رمخدا لعنتشون کنه حلال حروم حالشون نیست

خیلی کلی گفتی.ما چه جوری قضاوت کنیم 🤔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا چرت و پرتی میگه نه چرت و پرتی و شوخیای بد فقط میخاد بخندونه میخاد جلب توجه کنه.

خب شاید شما زیادی حساسی عزیزم🤔بعضیها شوخ طبع هستن و مدل شخصیتشون همینه.شاید از شدت دوس داشتن زیاد حساس شدی روش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
خب شاید شما زیادی حساسی عزیزم🤔بعضیها شوخ طبع هستن و مدل شخصیتشون همینه.شاید از شدت دوس داشتن زیاد ح ...

اره مدل شخصیتشه ولی منو عذاب میده این مدلش خبر مرگش ایشالا 

من خودم وقتی جایی میرم یه سره میخوام حرص بخورم خدا لعنت کنه همش میخوام اعصابم خورد بشه طوری شدم که همونجا وقتی میگه میخنده یه جوری نگاش میکنم  اعصبانی  تا بفهمه میدونه من من بدم میاد با چند نفر گرم بگیره از عمد تا میریم بیشتر گرم میگیره منم میزنم تو برجکش آخرشم وقتی میایم خونه کلی دعوا بعضی ها هم خدا لعنتشون کنه  این دوره هم آنقدر توجه میکنن به مردای غریبه همچین احترام می زارن صمیمی میشن که تو تا حالا باشعور اینجوری نبودی

من خودم وقتی جایی میرم یه سره میخوام حرص بخورم خدا لعنت کنه همش میخوام اعصابم خورد بشه طوری شدم که ه ...

خاک بر سر چنین زنایی که میبینن آدم ناراحت میشه بازم کار خودشونو میکنن

اره مدل شخصیتشه ولی منو عذاب میده این مدلش خبر مرگش ایشالا 

سعی کن همینطور که هست دوسش داشته باشی.اون اگر بخواد عوض بشه افسرده میشه‌.شاید واقعا بی منظوره کارهاش.

2706