2733
2734

من از خواهر شوهرکوچیکم متنفرم

پارسال من با شوهرم دعوام شد خواهر شوهرم اومد بدجور دخالت کرد باعث شد من از خونه ام برم بیرون توی تاپیکام هست جریانشو کامل توضیح دادم اگ خواستین بخونین

خلاصه ازونموقه باهم قهریم هرجا باهم باشیم یه جوری ک بیشتر خودمون میفهمیم همدیگرو میچزونیم 

مثلا چند وقت پیش من مهمونی داشتم این خواهر شوهرم جلو فامیلام جوری رفتار کرد ک نزدیک بود همه بفهمن ما باهم مشکل داریم و اصلاااکمکم نکرد حتی یه تیکه ظرفم برنداشت الحمدالله اینقد دورم پر بود ک ب کمک اون احتیاج نداشته باشم خلاصه اون شب گذشت

چند وقت پیشم ۱۰ روز از درد دیسک کمر خوابیده بودم گوشه خونه یه هفته ام خونه مامانم بودم نه زنگ زد بهم نه اومد احوالپرسی اینم بگم ک طبقه پایین مادرشوهرمم ینی راهی نیست ک نتونه بیاد در صورتی ک پاش با روغن سوخته بود من پاشو شستشو میدادم با صبوری ازش پرستاری میکردم ولی اون موقع مریضی من حتی احوالپرسی ام ازم نکرد 

بقیه اشو میگم

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
جدی فکر کردی ساعت چهار صبح میایم برا نصیحت؟

گقتم شاید بیاین😂

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاری به بقیه اش ندارم 

ولی وقتی دخالت میکنه چرا میخوای پاش بیشتر تو زندگیت باز باشه 

قهر بمون نه خدمتی کن بهش نه توقع خدمتی داشته باش

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

امشبم تولدش بود بخاطر شوهرم نتونستم نرم 

رفتم نشستم کیکشو برید نه دست زدم نه تبریک گفتم بچه اونیکی خواهرشوهرمم هی گیر داده بود ک زندایی چرا دست نزد قشنگ شوهر خواهر شوهرم فهمید داستان چیه

2738
از کسی توقع نداشته باش هیچوقت تا توزندگی اذیت نشی هیچوقت محبت ولطف نکن اگه انتظارداری اونم بکنه

بدون توقع لطف میکردم بهشون ولی دیگه اینقد رو خودم کار کردم ک لطف نکنم و انتظارم داشته باشم ولی بازم خیلی جای کار کردن دارم هنوز مثل خودشون نشدم

اصلا نمیفهمم وقتی قهرین چرا میرین ومیاین😅😅😅😅

بحاطر شوهرم نمیتونم نرم شوهرمو تنهایی صدا میکنن و پرش میکنن 

کاری به بقیه اش ندارم  ولی وقتی دخالت میکنه چرا میخوای پاش بیشتر تو زندگیت باز باشه  قهر ...

اتفاقا دنباال یه راهی ام ک پاشو از زندگیم قط کنم 

نمیدونم چرا شوهرم تازگی اینقد لی لی ب لالاش میذاره اینقدم بی شخصیته ک حد نداره اصلا یه سلام و علیک درست حسابی بلد نیست بکنه داداش بزرگترش میره تو خونه عین روفرشی پهنه تو خونه یه جم و جورم نمیشه حتی به احترام بزرگترش 

اره خدالعنت شون کنه منم چندبار تلافی کردم

خیلیییی خوبه تلافی کردن

چند سال بود هی میریختم تو خودم و فاز بچه مثبتا رو میگرفتم ک نههه تو دلتو بزرگ کن تو کینه ب دل نگیر تو عین اینا نباش دیدم نه هرچی نادیده میگیرم بدتر میشه ک بهتر تمیشه بدتر ب نظرشون احمق میام تا خوب 

2706