2726
عنوان

امشب مامان و بابام اومده بودن خونمون یه سر شوهرم اصلا تحویل نگرفت.

| مشاهده متن کامل بحث + 2697 بازدید | 80 پست
پس شماازدواج کردنت چی بود

عاشق شدم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
بله درسته😔 انشالله شوهرش بفهمه و سرعقل بیاد

ان شاءالله،

والا من خودم هرچی میخوام نفرین کنم سر خودت بیاد نمیتونم میبینم گریبان گیر بچه خودمه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آبجی تو‌که وضع مالیت خوبه بچه بیار . 

وضع مالى بابام خوبه 

بابام كه نميخواد خرج بچمو بده

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
2728
واقعا آدم خجالت میکشم.اما ما انگاری مجبوریم به خانواده اونا احترام بزاریم

بخدا قسم خوردم دیگه تحویلشون نگیرم دیگه نرم اونجا. تا این عادت زشت از سرش بیفته. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
ارررره هر وقت میام بی ادبیاشو سر خانوادش تلافی کنم نمیشه 

آخه ما جای درستی بزرگ شدیم عین اونا بیشعور تو طویله پرورش نیافتیم. 

من تاپیکاتو میخونم همیشه.مبارکه قدم نورسیده عزیزم❤️این شوهرت کلا رو اعصابه و عجییییب.بیخیالش

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
چیکار کنم به نظرت خیلی ناراحتم از بی چشم و رویی هاش‌؟ 

بشين فكر كن يه برخورد جدى

مثل بحث هاى روزمره نباشه كه راحت ازش بگذره 

تهديد كن و بگو خانوادم خط قرمزمن كوچيكترين بى احترامى بشه به هيچى نگاه نميكنم و بچتم ميدم برا خودت ميرم

البته باعث خرابى زندگيتون نشم من نميدونم رابطتون چجورى هست خودت بهتر ميدونى بايد چكار كنى

من خودم از روز اول انقدررررر با عزت و احترام با خانوادم رفتار كردم كه شوهرم ياد گرف

بعدم وسط حرفهام تو شوخى خنده هميشه گفتم اول خانوادم 

جورى كه يه بار كه همينجورى بهش گفتم ميدونستى بيشتز از همه چى دوستت دارم خودش بهم گفت نه اول بابا و مامانتو دوست دارى بعد منو گفتم اونا كه بحثشون جداست تو رو يجور ديگه دوست دارم 

من تاپیکاتو میخونم همیشه.مبارکه قدم نورسیده عزیزم❤️این شوهرت کلا رو اعصابه و عجییییب.بیخیالش

بی درک بیشعور فقط هم خون خودش تو اولویته. هیچوقت دلش به حال من نمیسوزه من هیچوقت گناه ندارم. همش از خانواده من انتظار داره. نمک نشناس. اه چقدر گاهی حالم ایش بهم میخوره. 

بی درک بیشعور فقط هم خون خودش تو اولویته. هیچوقت دلش به حال من نمیسوزه من هیچوقت گناه ندارم. همش از ...

حرص نخور عزیزم.فک و فامیلاش اومدن عییین خودش رفتار کن خنک شی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
بشين فكر كن يه برخورد جدى مثل بحث هاى روزمره نباشه كه راحت ازش بگذره  تهديد كن و بگو خانوادم ...

خوب کردی خاک بر سر من که درست احترام نذاشتم و جلو اون یه جاهایی باهاشون بحث کردم. پررو شد و خانواده خودشو همیشه بالا برد. یه سوال دارم آدم بخواد یه مرد رو ادب کنه حالا اگه کار به جای بازیک رسید بهتره بچه رو خودش ببره یا بذاره و بره؟ 

2706