2733
2734
عنوان

خانمهایی که ناخن کاشتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 1937 بازدید | 189 پست
دوران پریودی حتما میزنم.ولی کلا بیشتر خانمها رو می بینم همیشه لاک میزنن .برام سوال بود که واقعا سه و ...

منم همیشه لاک میزنم و خب نمیخونم فقط برای غسل پاک میکنم اعتقادا فرق داره خب

خب برام سواله بخدا.خودم دلم میخواد دائم لاک بزنم ولی برای نماز باید پاک کنم خستمه😢

بین نخوندن با کاشت

و خوندن با کاشت  بخونی بهتره از نخوندنشه

خدا بخواد قبول کنه میکنه 

زده نمیشی از دین 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی کاشت‌نداشته باشی و‌نماز بخونی و هزار تا کار گناه دیگه بکنی پاکی ولی کاشت داشته باشی نجسی؟؟؟ هف ...

اون که بدترین کارو کرده اهانت به ی بنده  ی کسی ک خداوند با نهایت عشق افریددش از بزرگ ترین گناهانه ، اما خب چیزی از  اشتباه بودن  با لاک نماز خوندن کم نمیکنه

Go big meri
منم همیشه لاک میزنم و خب نمیخونم فقط برای غسل پاک میکنم اعتقادا فرق داره خب

بله صددرصد.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731
عزیزم تا رساله ی علما  هست و تا مراجع تقلید هستن و تا پاسخگویی به سوالات شرعی هست  قطعا جا ...

این نظر همون عالمی هست که میگی.مرجع من شما نیستی که نظرت مهم باشه گلم.آقای خامنه ای گفته میشه پس حرفشون برای من حجته و میشه جبیره گرفت

شما هم اینقدر مسر هستی که نمیشه یه رساله بنویس برای مقلدای خودت فتوا بده 🤣

حتما بخونیدش

https://www.instagram.com/p/CRosO7oohTi/?utm_medium=copy_link

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
نظر علما تفاوتی نکرده هر چیزی که مانع رسیدن آب باشه ، باید برای وضو و غسل رفع شه ولیکن  بع ...

لطفا دقیق بدون بعدا بگو‌گلم

میتونی بزنگی و بپرسی

چرا نظر شخصی خودتو به علما نسبت میدی؟؟؟

ببین من خودم گفتم از نظر شخص خودم درست نیست ولی مراجع گفتن درسته

شما هم میتونی نظر خودتو بگی نه اینکه بگی اصلا همچین فتوایی نیست

حتما بخونیدش https://www.instagram.com/p/CRosO7oohTi/?utm_medium=copy_link

ممنون عزیزم.چشم حتما

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2738
اتفاقا کاملااا تغییر کرده میتونی بزنگی از دفاترشون بپرسی عزیزم البته مرجع تقلیدها فرق دارن من از د ...

تمام مراجع بالاتفاق نظر دادند که مانعی نباید وجود داشته باشه

بله نظر رهبری اخیرا تغییر کرده و مثل سایر مراجع حکم به عدم جواز کاشت دادند.قبلا حکمشون راحتتر بود و الان سخت شده

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
این نظر همون عالمی هست که میگی.مرجع من شما نیستی که نظرت مهم باشه گلم.آقای خامنه ای گفته میشه پس حرف ...

منم نام نبردم ولی دقیقا به دفتر اقای خامنه ای و اقای صانعی زنگ زدم و هر دو گفتن مانعی نداره و جبیره بگیرید

البته  گفتن عین همون وضو رو بگیر ولی نیت جبیره کن

استارتر عزیز اطاعت از فرمان خدا و بهشت رفتن هزینه داره...باید پا گذاشت روی هر چیزی که دل طلب میکنه

میتونید لاک بزنید اما برای وضو و غسل حتما باید برطرف بشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
این نظر همون عالمی هست که میگی.مرجع من شما نیستی که نظرت مهم باشه گلم.آقای خامنه ای گفته میشه پس حرف ...

شما دو خط آخر   پرسش و پاسخی رو که خودتون  اینجا قرار دادید  رو دقت کردید عزیزم ؟! 

همون دو خط آخر  تکلیف شما رو مشخص میکنه 

« اگر طوری چسبیده باشد که  قابل برداشتن نباشد  ....»

ناخنی که بر اساس میل خودتون  کاشتید  قابل برداشتن نیست آیا ؟! 

البته که  من هیچ بحثی با شما ندارم و در پی متقاعد کردن شما هم نیستم 

و نکته بعد 

وقتی اصول گفتگو  بر اساس ادب و احترام  رو  نمی تونیم به هر دلیلی  رعایت کنیم  و با تمسخر و بی احترامی  سعی در  به کرسی نشوندن حرف مون داریم    وارد تعامل  نشیم اصلا

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
یعنی کاشت‌نداشته باشی و‌نماز بخونی و هزار تا کار گناه دیگه بکنی پاکی ولی کاشت داشته باشی نجسی؟؟؟ هف ...

بی فرهنگن عزیزم اگه خیلی اعتقاد داشتن بخاطر ناخن به کسی نمیگفتن نجس و اییی

کلی دروغ و ناله و نفرین و غیبت میکنن فقط مشکلشون غسل ماس😂💔

هَرابانو🌻
استارتر عزیز اطاعت از فرمان خدا و بهشت رفتن هزینه داره...باید پا گذاشت روی هر چیزی که دل طلب میکنه ...

اره عزیزم.من اگه لاک بزنم حتما یا موقع پریودی میزنم یا برای نماز پاک میکنم.به هیچ عنوان نمیتونم به خاطر یه لاک به خدا پشت کنم.

الان همه میان میگن ما دلمون صافه با کاشت نماز می خونیم.

عزیزم اگه به اسلام معتقدی 

حکم خدا اینه که هنگام وضو و غسل هیچ مانعی نباید باشه.

و مسلما ناخون مصنوعی مانعه.

پیروی از دستورات الهی اراده می خواد،سخته.

بدن خودمه،زنا می کنم.

دلم پاکه تو حلق نامحرم میرم .

همه جامو دادم بیرون،بقیه نگاه نکنن.

روزه نمی گیرم ولی به فقرا کمک می کنم .

و هزاران جمله اینچنینی که امروزه شاهدش هستیم.

همیشه پیروی از هوای نفس راحت تره

2706