2737
2734
عنوان

به دل نشستن در خاستگاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 24 پست
و بعد نگران اینن که یک سبد گل و یک جعبه شیرینی خرج بشه !!!!!!

به خدا این رفتار خیلی ریشه های دیگه تو زندگی داره..بعضی دخترا متاسفانه به دلایلی این حق رو به خانواده طرف میدن..در حالی که دارن خودشونو دو دستی میندازن تو چاه..این حرفا و رفتارا نشان از خیلی از رفتارها و فرهنگهای طرف مقابل داره.ساده ازش نگذرید

گاهی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی به نظر این کار نگاه کالا پسندانس!

به نطر من اینطور نیست

ملاکهای ظاهری وقتی برای کسی مهمه اول باید بررسیشون کنه

بعد بره جلوی دختر مردم

بلکه اون دختره خوشش اومد و این پسر کهم 

مثلا  قد براش مهمه اصلا با اون دختر اوکی نبود

حالا غیر از زحمات و مخارج خواستگاری

خود منم وقتی برای داداشم زنگ می زدم خیییلی سوالات رو همونجا پشت تلفن می پرسیدم که الکی مزاحم مردم نشیم

از جمله چاقی و لاغری دختر چون برای برادرم مهم بود

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2728
خدایی بهتون حس خیار و گوجه بودن دست نمیده وقتی زنگ میزنن از سایز و فری موهاتون سوال میپرسن؟!!!

متاسفم واقعن.یه کمی روشن فکری بد نیس عزیزم. ظاهررتو ازدواج مهمه حق هر کسیه. هم دختر هم پسر.اینا ام خاستن زحمت ندن که تو زحمت بیوفتیم.

خدایی بهتون حس خیار و گوجه بودن دست نمیده وقتی زنگ میزنن از سایز و فری موهاتون سوال میپرسن؟!!!

نه

چون ما هم از شرایط کاری تحصیلی اعتقادی خانوادگی و در کنارش شرایط ظاهری می پرسیم

تعارف که نداریم

الکی هم‌نمی خواهیم مردم رو تو زحمت بیندازیم و علاف کنیم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2738
به خدا این رفتار خیلی ریشه های دیگه تو زندگی داره..بعضی دخترا متاسفانه به دلایلی این حق رو به خانواد ...

اصلا این سبک خواستگاری که یک نفر ندیده و نشناخته پاشه بره خونه یک فرد غریبه رو درک نمیکنم 

بابا دو جلسه بیرون هم رو ببینیید 

تو یک مجموعه فرهنگی . هنری . ورزشی ...... هرچی 

بعد از اینکه اشتراکات داشتید جلسه معارفه جدی تر برگزار کنید 

والله آدم دوست هم اینطوری تو خونش راه نمیده این که بحث ازدواج هست و یک عمر زندگی 

من کلا معتقدم باید آشنایی قبلی باشه نه الزاما در قالب دوستی ولی یک پیش زمینه لازمه .... حالا همکار ‌. هم دوره دانشگاه . توی یک گروه ورزشی و یا فعالیت های اجتماعی و یا کارگاه های اموزشی‌ یا هرچی ...

اصلا این سبک خواستگاری که یک نفر ندیده و نشناخته پاشه بره خونه یک فرد غریبه رو درک نمیکنم  باب ...

اره دقیقاااا..یه جلسه اول برید بیرون قد و قیافه همو خوب ببینید بعد کارو بکشوند به خونه

ولی گویا خانمای اینجا دوس دارن زنگ بزنن اول کاری از سایزشون بپرسن( اونم مادرو خواهر طرف بپرسه!)

فردا هم تاپیک میزنن مادرشوهرم بهم گفته چرا چاق شدی چرا لاغر شدی خواهرشوهرم گفته این چیه پوشیدی و ....

گاهی