2726
عنوان

بیایید یه چیزی بگید بخندیم 🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 67 پست
با تشکر از پسر دریا که موجبات شادی ما رو فراهم کرد 

خواهش هنوز میخواستم بزارم زدی تو پرم🙂😂

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش هنوز میخواستم بزارم زدی تو پرم🙂😂

چون اقا هستی گفتم از تو جمع زنا بری شاید بخوایم خصوصی حرف بزنیم🤣🤣🤣🤣🤣

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹
چون اقا هستی گفتم از تو جمع زنا بری شاید بخوایم خصوصی حرف بزنیم🤣🤣🤣🤣🤣

باش منم رفتم😂

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             
2728
باش منم رفتم😂

نه بابا شوخی کردم 

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹
نه بابا شوخی کردم 

نه دیگه اصرار نکن🤣🤣

نه دیگه اصرار نکن🤣🤣

اصلا رابطمو باهات قط میکنم خدافص فردا در دادگاه میبینمت

اصلا رابطمو باهات قط میکنم خدافص فردا در دادگاه میبینمت

😂حوصله دادگاه رو ندارم خدایی بگو چقده نقدی بدم😎

تازگیا کشف کردم که خورشید روزها بی جهت روشنه ... 😳 در اصل باید شبها که هوا تاریکه روشن باشه! شما هم قبول دارین؟ نه خداییش بد میگم؟ 😂😂😂

مغزی فرسوده و متلاشی از افکار پوچ

ﺳﻪ ﺗﺎ خنگ ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ﺷﺪﻥ ، ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻓﻬﻤﯿﺪ خنگند ، ﺣﺮﮐﺖ ﻧﮑﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ! ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﮐﺮﺍﯾﻪ ﺩﺍﺩﻥ ﻭ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺷﺪﻥ ، ﺳﻮﻣﯽ محکم ﺯﺩ ﺗﻮ ﺳﺮ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﮔﻔﺖ : ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺍﯾﻨﻘﺪ ﺗﻨﺪ ﻧﺮﻭ .ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ😂😂

ﺍﺯ ﺷﯿﻄﻮﻥ ﭘﺮﺳﯿﺪﻥ : ﻃﻮﻝ ﻫﻔﺘﻪ ﭼﮑﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ؟ ﮔﻔﺖ: ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﯿﺪﻡ🤔 ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﺩﺭﺱ ﻣﯿﺪﻡ🤔 ﭼﻬﺎﺭ ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﺮﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ برای ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ😐😂😂(وقتی میگن ما ملت عجیبی هستیم باور کنین 🤣💔✌️)

😂حوصله دادگاه رو ندارم خدایی بگو چقده نقدی بدم😎

بابا دیگه زیاد داری مزاحم یه خانم محترم میشی برو وگرنه بابامو صدا میزنم بیاد دعوات کنه

. رو پودر لباس شویی سافتلن نوشته با سافتلن لحظه های رویایی داشته باشيد! یه سوال، مگه چنگ زدن لباس زیر و پیرهن بوگندو رویایی عه سافتلن جان؟ 😐🤣🤣🤣🤣💔

میگن"دلبر" کسی عه که انگیزه ت باشع برا بیدار شدن! تا حالا که دلبرم "توالت" بوده😐🤣😂💔🤦‍♀️

به حیف نون میگن متولد کجایی؟ میگه:U. S. A همه پشم هاشون میریزه میگن:آمریکا؟ میگه:نه! یونجه زار های سرسبز الیگودرز! 😐🤣🤣

ﺷﻤﺎ ﺭﻭ ﻗﺴﻢ ﻣﯽ ﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺭﯾﻦ ﺑﺎ ﺗﻠﻔﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﻦ ﻭ ﯾﻪ ﺧﻮﺩﮐﺎﺭ ﺩﻡ ﺩﺳﺘﺘﻮﻧﻪ، ﺭﻭ ﻫﺮ ﮐﺎﻏﺬﯼ ﮔﯿﺮ ﻣﯿﺎﺭﯾﻦ ﻧﻘﺎﺷﯽ ﻧﮑﺸﯿﻦ . ﺁﺧﻪ ﻣﻦ ﺍﻻﻥ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺭﮎ ﻟﯿﺴﺎﻧﺴﻢ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺭﻭﺵ ﯾﻪ ﺧﺮ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﮐﺠﺎ ﺑﺒﺮﻡ ﺑﻬﻢ ﮐﺎﺭ ﺑﺪﻥ....؟! 😐😂

بابا دیگه زیاد داری مزاحم یه خانم محترم میشی برو وگرنه بابامو صدا میزنم بیاد دعوات کنه

باش ما ک داشتیم میرفتیم🙂😂

2706