2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط خانواده آقاي هاشمي رو ميشناسم از نيشاپور كه اونام منتقل شدن رفتن 😀

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728

اگه گفتن، لطفا منو لایک کن 🌻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من فقط خانواده آقاي هاشمي رو ميشناسم از نيشاپور كه اونام منتقل شدن رفتن 😀

😂😂👌

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

چند سال پیش یه عروسی ای بود تالار فرهنگیانشون

فقط در همین حد بگم کم مونده بود مردامون از دم در بلند کنن چند تا سبیل کلفت😂

خودمونم تو زنانه ۶ دفعه حجاب کردیم چون میدیم هی پامیشن لباس میپوشن فکر کردیم میخوان برن تالار دیگه.

نگو داماد اومده بوده😖

تازه اون به کنار

فیلم بردار فقط از عروس و داماد فیلم میگرفت ولاغیر

حقوق خوندم اگه بتونم پاسخ سوالتونو میدم🥰
چند سال پیش یه عروسی ای بود تالار فرهنگیانشون فقط در همین حد بگم کم مونده بود مردامون از دم در بلند ...

شاید اون خانواده خیلی مذهبی بودن!

یه روستایی داره روز عاشورا و تاسوعا جهانی میشه خیلی شلوغ در خونه ها بازن و کلییییییی دیگ غذا دارن تو نت سرچ کنی میاد 

در همین حد فقط 😂😂

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏
2706