2726
عنوان

خیلی عصبیه

115 بازدید | 16 پست

اوایل اینجوری نبود ولی تازگی بشدت عصبی و پرخاشگر شده،میگم حالا که داریم با هم اشنا میشیم اینه حالا بعدا چی میخواد بشه ...من پدره بشدت خوش اخلاق و مهربونی دارم که حتی صدای بلندشم نشنیدم.اصلا تحمل این رفتارا برام ممکن نیست ولی از طرفیم دل کندن ازش برام سخته.تا یه چیزی میگم میپره بهم اصلا نمیشه باهاش حرف بزنی.فقط میگه من خیلی فشار رومه توام درکم نمیکنی تو منو نمیفهمی.آخه بعضی از حرفاشم قابل هضم نیست،تا کی صبوری آخه؟

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بزن زیر شالش بابا

تو زندگیم این حجم از فشار رو تحمل نکرده بودم ...من که هر کی هر چی میگفت صدتا میذاشتم روش حالا باید هیییچییی نگم حتی جواب چرت و پرتاشم ندم تا بلکه اروم شه‌.

تمومش کن این ادم تو رو هم عصبی میکنه

بخدا عصبی که شدم.من تو خونه در آرامش کاملم.این علاقه و دوست داشتنه شده اصلا برام معضل بزرگی که اصلا نمیدونم به چیش دل خوش کردم.

اینا همش هشداره تا دیر نشده تمومش کن

خودمم همش میگم تمومش کنم اخه این چه علاقه ایه که همش شده بازی با روح و روانم ...به معنای واقعی روانیه...همش دلم میخواد بهش بگم خودتو به روانپزشک نشون بده.

خودمم همش میگم تمومش کنم اخه این چه علاقه ایه که همش شده بازی با روح و روانم ...به معنای واقعی روانی ...

دقیقا منم تو همچین رابطه ای بودم ولی یجور دیگش،قشنگ با کاراش بجای اینکه حالمو خوب کنه بد میکرد،تا اینکه تموم کردم

دقیقا منم تو همچین رابطه ای بودم ولی یجور دیگش،قشنگ با کاراش بجای اینکه حالمو خوب کنه بد میکرد،تا ای ...

پس درک میکنی چه حس مزخرفی به ادم میدن با حرفا و رفتاراشون ...بهش میگم چرا آنلاینی سین نمیکنی جواب بدی؟؟میگه کار دارم دستم بنده،میگم خب پس چجوری آنلاینی؟میگه  اصلا دلم میخواد آنلاین باشم اصن برا همه چی وقت داشته باشم جز پی ام دادن به تو.بعدم میگه خستم کردی با این گوشه و کنایه هات😳مگه چی گفتم اخه؟؟قشنگ میخواست دعوا راه بندازه.منم جوابشو ندادم.بنظرت باید جواب میدادم؟

پس درک میکنی چه حس مزخرفی به ادم میدن با حرفا و رفتاراشون ...بهش میگم چرا آنلاینی سین نمیکنی جواب بد ...

اره بنظرم،بهش دلایلتو بگو بعدم تمومش کن

واسه من اینجوری بود که خیلی علاقه داشت محدودم کنه و خودش فکر میکرد کاراش محدود کننده نیست، و چندباری سر مسائل کوچیک بیرون صداشو اورد بالا،که منم کم نزاشتم واسش مرتیکه دیوونه😂😑جدی اینا انگار متوجه کاراشون نمیشن،اسیبای که میزنن،فکر میکنن ما بی دلیل دیگه حسی نداریم بهشون،نمیدونن کم کم ازشون دور میشیم

2706