2737
2734
عنوان

میترسم باز کرونا باشه

133 بازدید | 8 پست

بچه ها من پارسال کرونا گرفتم بستری شدم مردمو زنده شدممم ینی فقط مثل فلجا رو تخت افتاده بودم دیگه داشتم خودمو برا مردن اماده میکردم...چتدبار بعدش علایم سرماخوردگی داشتم میترسیدم ولی خب یکم به خودم رسیدم خوب شدم اونروز عید قربان جاریم دعوت کرد رفتیم خونشون دیدم ای داد بر من چقدر شلوغهه خیلی ترسیدم ماسکمو اصلا در نیوردم امروز پشتم درد داره مثل اون موقع ها البته شدید نیس ولی خیلی نگرانم میترسمممم گلومم چرک داره البته کولز میزنم چند وقته گاهی خونمون یخ میشه.. خیلی نگرانم باز این چیه

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین

منم پشتم درد میکرد گرفتم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نگران نباش کرونا الان دو سه روزه علایم نشون میده از عید قربان خیلی گذشته 

اخه میگن بعد دو هفته نشون میده البته اون دفعه رفتم ارایشگاه دو روز بعدش شروع شد

منم دیروز از بس مادرشوهرم زنگ زد و اصراااار کرد رفتیم خونشون ، واکسن زدن به خیال اینکه دیگه کرونا نمیگیرن

خیلیا واکسن زدن دوباره کرونا گرفتن ولی اینا دست از مهمون بازی بر نمیدارن ک...🙁

آخه یکی نیس بگه گناه ما چیه اگه شماها ناقل باشید چی

الان ته گلوم قرمزه و یکم درد میکنه

همه ش نگرانم کرونا نگرفته باشم🤒

2738
منم دیروز از بس مادرشوهرم زنگ زد و اصراااار کرد رفتیم خونشون ، واکسن زدن به خیال اینکه دیگه کرونا نم ...

اره بابا اصلا واکسن که برای کرونا دلتا تاثیر نداره