2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2728

نه من تاحالا ندیدم کسی بتونه این کارو بکنه

ولیییی شنیده بودم نیلوفر بهبودی این کارو انجام داده😂😐 دیگه صحتشو نمیدونم

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
مگه میشه

عروس عمم برای اینکه سنش به پسر عمم بخوره رفته ۴سال کم کرده...تازه بعد ۲سال گندش دراومده دعواشون شده بود امروز صب...

خودمم اولین بار بود که میشنیدم شاخ دراوردم رسما😐

یه نفر اون موقع ک بچه بودم ۳ سال کوچیک کرد

ولی الان فک کنم باید پزشک قانونی تایید کنه

یعنی یه استخوانی تو گوش هست از طریق اون پزشک قانونی تشخیص میده طرف چند سالشه.

مثل تنه درخت ک از طریق حلقه های تنه میشع تشخیص داد اون درخت چند سالشه.

اون استخوان گوش هم اینجوریه هر سال ک میگذره یه حلقه بهش اضافه میشه

.
عروس عمم برای اینکه سنش به پسر عمم بخوره رفته ۴سال کم کرده سنشو تازه بعد ۲سال گندش دراومده دعواشون ش ...

فک میکردم قدیما میشده الان نه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

ارع بابابزرگم کرد

برای انجام ی کار اداری😐

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706