2726

الان توتاپیک پربازدیدها دیدم نوشته ناقل باشی واکسن بزنی میمیری ..ای خدا یعنی مامانم چی میشه؟دارم سکته میکنم.

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم توکلت به خدا باشه چه واکسنی زده مادرتون؟ 

نمیدونم بی خبرازما زده امروز صبح..خواهرم دیشب اونجابوده کرونا داشته.نمیتونم نگران نباشم که

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

اگه اینجوری بود قبل از واکسن از همه تست کرونا میگرفتن تا مطمین بشن سالمن. 

عزیزم به این حرفها توجه نکن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم بابای دوست من همزمان واکسن زد و کرونا گرفت چند روز مریض بود تازه اونم نه خیلی الان خوب شده 

انشالله که کرونا نداره اگه هم داشته باشه خوب میشع نگران نباش

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟
نه عزیزم نگران نباش چیزی نمیشه ، ته تهش اینه به کرونا مبتلا بشن که خوب میشن

دوزاول وزده تازه همه توپربازدیدها نوشتن ویروس توبدنت باشه واکسن بزنی میمیری

نمیدونم بی خبرازما زده امروز صبح..خواهرم دیشب اونجابوده کرونا داشته.نمیتونم نگران نباشم که

خیلی بده بی خبر از شما رفته 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
عزیزم بابای دوست من همزمان واکسن زد و کرونا گرفت چند روز مریض بود تازه اونم نه خیلی الان خوب شده&nbs ...

خداازدهنت بشنوه عزیزم 

اگه اینجوری بود قبل از واکسن از همه تست کرونا میگرفتن تا مطمین بشن سالمن.  عزیزم به این حرفها ...

یعنی پابه ماه هم هستم این ماه چه قدراسترس کشیدم..

2706