برای یه دختری دوتا خواستگارآمده یکیشون عشق اولشه که ده سال رفته بود خارج چندساله آمده تک فرزنده یه مادرمریض رو ویلچر هست داره وشرطش اینه که بعدازدواحمون مادرمم پرستارداره باید باما زندگی کنه(همه به دختره ميگن قبول نكن ميخاد بكنه تورو كنيز مادرش يا ميگن زندگي با مادرشوهر سخته)

وضع مالی پسره هم متوسطه خوبه

دختره هم خيلي دوسش داره

خواستگاردوم معرفی شده شوهرخاله دختره س مهندسه سی وهفت سالشه (هشت سال بزرگتراز دختره)پونزده سال آمریکادرس خونده وکارکرده (سه ساله برگشته ایران)وضع مالی عالی بعد ازدواج ميخاد دختره روببره آمريكا زندگي كنن (اين دختره تك دختره بعدسه تا پسر و ميخاد از مادرپدرش جدا نشه بره ازايران )ودخترخاله اين پسره به دلش نميشينه

حالا شما بگین کدوم خوبه؟؟

سه سال اصلا خواستگارنداشت حالا دوتا باهم داره

من ميگم دومی نظرشما چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی حالا خواستگار نداشته الان داره تو چرا حرص میخوری خواهر😐😂هم دلسوزی میکنی واسش هم حسادت نمیگنجه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

دومیو من میخوامششش

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2706