2737
2734

قبلنا انقدر ساکت بودم که حد نداشت دوس داشتم واسه خودم برم تو اتاق تنها بشینم الانم گاهی دلم میخوادا ولی جعمو بیشتر دوس دارم تنهایی اذیتم میکنه مخصوصا دوس دارم یکی همراهیم کنه تمام مشکلات زندگیمو بهش بگم ریز به ریز تنها جایی هم که به نظرم میرسه نی نی سایت چون کسی آدمو نمیشناسه راحتی با همه هم قطع رابطه ایم چقدر بده اینجوری زندگی کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوزم درونگرام

همش دوس دارم با شوهرم دوتایی وقت بگذرونیم

برعکس بقیه اطرافیام که عاشق جمعای شلوغن

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2728
منم همینم.اینقدر ریختیم توس دلمون ظرفیتمون. پرشده من همش دوست دارم یه آدم قابل اعتماد باشه فقط حرف ب ...

آره والا من به مامانم میگم ولی طفلی خیلی ناراحت میشه 

شوهر من همش سکوته 

لابد کلا آدم آرومیه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2738

حالا من برعکس تو برونگرا بودم ولی 

الان همش تو خودمم زیاد حرف نمی‌زنم زیاد جایی نمیرم همه فکر میکنن دارم خودمو میگیرم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
نه بنده خدا بحث پیش اومدنی زبونش دومتر میشه ولی کلا در طول روز حرف نمیزنه

😅😅😅😅پس کلا از سکوت کردن لذت‌ میبره

حالا من برعکس تو برونگرا بودم ولی  الان همش تو خودمم زیاد حرف نمی‌زنم زیاد جایی نمیرم همه فکر ...

ببین منم قیافم طوریه همه فکر میکنن دارم خودمو میگیرم حالا میبینی من واقعا خوسحالم از بودن تو اون محیط یا آدمایی که اونجانا ولی چندبار به گوشم رسیده فلانی خودشو میگیره

2706