2726
امیدوارم خوب شیم 

من قبلا بیخیال ترین ادم دنیا بودم....دوسال پیش توی۲۰هفته بدترین سقط جنین رو طبیعی داشتم توی اون بیمارستان همه میگفتن تو سخترین مریض بودی با این حال فردای مرخص شدنم رفتم بیرون که روحیمو حفظ کنم بخاطر خانوادم...اما الان یه دست درد جزیی که بگیرم تن و بدنم میلرزه شروع میکنم گریه کردن فکر میکنم الانه که بمیرم دیگع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبلا بیخیال ترین ادم دنیا بودم....دوسال پیش توی۲۰هفته بدترین سقط جنین رو طبیعی داشتم توی اون بیما ...

مریضی روحیه واقعا 

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟
2728
مریضی روحیه واقعا 

اخه یهو. اینجوری شدم...یه شب بی دلیل یهو این حالت اومد برام اوایل که خیلی حالم بد میشد...شب تا صبح گریه میکردم و نمیخوابیدم...الان میخوابم شب ولی روز با استرس بیدار میشم...یه ساعت خوبم یه ساعت داغونم...انگاری یهو حمله عصبی بهم دست میده

اخه یهو. اینجوری شدم...یه شب بی دلیل یهو این حالت اومد برام اوایل که خیلی حالم بد میشد...شب تا صبح گ ...

برو چکاپ کامل شو 

هزینه داره ولی خیالت راحت میشه 

آزمایش،سمنو،اکو قلب 

همه چی 

بچه ها اگر کسی نمیتونه مشاوره بره من کارایی که مشاورم میگه رو بهش میگم شاید کمکی باشه براش....و اینک ...

اگه یکم منو راهنمایی کنی ممنونت میشم

علائمی هم داری؟به چه مریضی فکر میکنی؟

جلو زبونم یک ماه پیش یه توده کوچیک حس کردم ، دیگه شروع شد تا تهش رفتم تا سرطان زبان و سرطان غدد لنفاوی ، جوری استرس داشتم شبا تا صبح بیدار بودم زجه میزدم

همش دکترم و پیگیر سنو و آزمایش و ...

رفتم دیروز ام آر آی دادم فردا جوابش میاد 

سنو رفتم و آزمایش خون دادم 

الان استرس دارم جواب ام آر آی ام چیه ؟

با کوچکترین علائم همش فکر میکنم سرطان دارم 

رفتم سنو سینه دادم ، سنو شکم و لگن دادم 

استرس دارم برم پاپ اسمیر بگه چیزی هست 

زندگیم مختل شده دارم خل میشم 

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
منم این مشکلو دارم الان نامزدم اما اصلا خوشحال نیستم همش زجر میکشم 

من 4 سال پیش فشار روحی زیاد داشتم تنگی نفس های شدید میگرفتم رفتم دکتر قلب گفت مشکل نداره از اعصابه الان دو ماه داییم فوت کرده سوزش معده ک میخوره به کمر با تنگی نفس دارم همش فکر میکنم معدم یه مشکل بزرگ داره و داره از کار میفته

این خوبه من مرض خود بیمار نپنداری دارم یعنی خدایی نکرده  دستمم قطع شه میگم چیزی نیست بابا دوبار ...

منم یه زمانی مثل تو بودم...امیدوارم هیچوقت دچار مشکل ما نشی عزیزم...همیشه سلامت باشی

میترسم...وحشتناک میترسم...همون ازمایش cbc هم با ترس رفتم 

واقعا حق داری 

ولی بخدا میارزع به اینهمه ترس

چند روزه اونا تموم میشه 

وقتی متوجه بشی سالمی خود بخود از سرت میفته

2706