2726

خانوم ها می دونم مزاحم شدم ولی بخدا کاری از دستم برنمی یاد بیان دعا کنید بابام بتونه با همین اکسیژن پرفشار نفس بکشه بتونه تحمل کنه اکسیژن خونش بیاد بالا توروخدا شما را به ابولفضل قسم سر نماز صبحتون دعا کنید توروخدا😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
2728

براش آیه الکرسی میخونم فاطمه جان

انشالله خدا شفاشون بده

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

عزیزم ان شاءالله شفای کامل می گیره

ان شاءالله سایش ۱۰۰ سال بالای سرتون باشه

براشون حمد خوندم💝

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
براش آیه الکرسی میخونم فاطمه جان انشالله خدا شفاشون بده

انشالله هزار دردنیا ودهزار دراخرت جواب بگیرین داداشم زنگ زده که چند دقیقه است که می تونه تحمل کنه فقط دعا کنید باهمین اکسیژن بتونه طاقت بیاره 

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
انشالله هزار دردنیا ودهزار دراخرت جواب بگیرین داداشم زنگ زده که چند دقیقه است که می تونه تحمل کنه فق ...

حالشون خوب میشه به حق حضرت عباس😊دلم روشنه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2706