2733
2734

انقدر دلم نی نی میخواد 

زن حامله میبینم حسودی م میشه

یه دختر ۵ ساله دارم

به خاطر شرایط اقتصادی میترسیم از بچه س دوم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچت ساکت بوده؟

نه بابا 

انقدر اذیت شدم

تا بزرگش کردم

تازه دارم یک م نفس میکشم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من نه بخاطر شرایط اقتصادی بلکه روان خودم نمیارم دیگه 

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔

والا من حاملم ولی واقعا شرایطشو دارم😶

الان همه میام میریزن سرم😐😑

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652

خودت بهتر میدونی شرایط زندگیتو و تصمیم گیریش هم مربوط به خودته.اما کسایی که اعتقاد داشته باشن یه روزی دهی خدا،بهش توکل میکنن

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2738
نه بابا  انقدر اذیت شدم تا بزرگش کردم تازه دارم یک م نفس میکشم

بیخیال بابا.....من پسرم دوسالشه پیرم کرده

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
اره منم😢 البته اینم که شوهر ندارم توش دخلیه😂

تو اول برو باباش رو پیدا کن

بعد راضی ش کن حامله ت کنه

مال ما کنارمون خوابیده راضی به بارداری نمیشه🤣🤣🤣

بیخیال بابا.....من پسرم دوسالشه پیرم کرده

چند سال دیگه دلت میخواد 

منم دو سه ساله بود 

فکرشم واسم وحشتناک بود

خودت بهتر میدونی شرایط زندگیتو و تصمیم گیریش هم مربوط به خودته.اما کسایی که اعتقاد داشته باشن یه روز ...

اعتقاد دارم واقعا به رزق و روزی ش 

ولی همسرم میترسه و راضی نمیشه

اگه مشکل اقتصادی داری توروخدا بچه نیار من بچه بزرگم چهارسالشه دومی رواشتباه باردار شدم خاستم سقط کنم شوهرم نذاشت،، الان اجاده خونم شده ماهی ۱میلیون، بادوبچه وشوهرکارگر بخدا دیگه نون شبم نداریم،، به هیچی نمیرسونیم ایقد شرایطمون سخت شد ک تایپک زدم اینجا التماس کردم اگه کسی لباسای بچش تیازش نیست یاخاست بده ادم نیازمند بفرسته برامن،، توروخدا اگه وضع خوبی نداری بچه نیار زندگیشون نابود میشه مثل بچهای من که ارزو هزارچیزو دارن

2706