2733
2734

وقتی میبینم یکی مریضی سختی داره بهش ترحم میکنم

میگم الهی بگردم 

من بمیرم برات

دست خودم نیست دوست دارم محبت کنم

ولی متوجه میشم که ازین ترحم بدشون میاد و ناراحت میشن

اونا خودشون مشکلشون رو پذیرفتن این منم که ضعف نشون میدم روحیم ضعیفه

چیکار کنم

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده

خب جلوی خودشون نگو گلی

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط کافیه به این فکر کنی که دو از جونت خودت از این ترحم خوشت میاد یا نه؟! هر آدمی نقص خودشو داره دیگه مگه همه سالم و کاملیم حالا یکی نمودش بیشتره یکی کمتر 

بنظرم هربار که خواستی این رفتار رو نشون بدی به این فکر کن داری یه قلب رو می شکنی و فردای قیامت باید حق الناس رو جوابگو باشی🤷‍♀️

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
نمی تونم خودمو نگه دارم حتی میزنم زیر گریه    

از مهربونی قلب خوشگله

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
فقط کافیه به این فکر کنی که دو از جونت خودت از این ترحم خوشت میاد یا نه؟! هر آدمی نقص خودشو داره دیگ ...

نه واقعا کار درستی نیست خودخواهیه

نمیدونستم ناراحت میشن

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
2738
واقعا     خاک تو سرم که انقد ضعیفم

این چه حرفیه خیلیم قوی هستی❤

اره خیلی ناراحت میشن من خودم چون مامانم بهزیستی کار میکرد یکسره اونجا میرم هم اونجا بچه های عقب مونده ذهنی هستن هم بی سرپرستا وقتی کسی اینطوری بگه با چش خودم میبینم که چقد ناراحت میشن🥺

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
نه واقعا کار درستی نیست خودخواهیه نمیدونستم ناراحت میشن

دقیقا خودخواهیه،  خیلی بیشتر از چیزی که تصور ما هست ناراحت میشن

اصلا چه لزومی داره ترحم کنیم وقتی دارن خیلی عادی زندگی میکنن و در موقعیتهای خوب هست؟!

من افرادی رو میشناسم که حتی با نابینا بودن و سایر نواقص عضو هیئت علمی دانشگاه هستن موقعیتی که ما که سالمیم عمرا بتونیم بدست بیاریم از شدت تنبلی 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.