2737
2734
عنوان

به نظرتون این آقا سندرم آسپرگر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 44 پست
خخخ دقیقا همینیه که میگی

هی کارها رو باید مثلا بهشون بگی و بخوای اگه بخواد باهات کنار بیاد کم کم انجام میده 

مثلا بگو وقتی با من صحبت میکنی به من نگاه کن به این دلیل به اون دلیل 

خیلی صبوری میخواد باهاشون کنار بیای گاهی خسته میشی  بایو تحمل و صبر بالایی داشته باشی  و آدم های بدی نیستن فقط خاص کارهاشون بهتره از یه روانشناس با تجربه تو این حوزه کمک بخوای اینجا نمیشه به نتیجه رسید 

هی کارها رو باید مثلا بهشون بگی و بخوای اگه بخواد باهات کنار بیاد کم کم انجام میده  مثلا بگو و ...

مچکرم🌼

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو تو چشاش نگاه کن

من که زل میزنم بهش

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
منم فک میکردم خجالتیه ولی وقتی عصبی میشه یه حرفایی تو روی آدم میزنه.. 😐🤦‍♀️ حرف ناحق نمیگه ها ام ...

یعنی بد دهنی می‌کنه فحش میده یا نه کلا بی تعارف حرفش رو میزنه ؟! 

رک بودن تو اجتماع و از نظر رابطه با بقیه خوب نیست ولی به نظرم خوبه زن و شوهر بی پرده حرفاش رو بزنن درضمن آدم های رک دیگه از نظر روانی خودشون خیلی راحت ان چون حرفشون رو میزنن و تماام حالا شما هم با چهارتا علامت انگ مریضی رو پسر مردم نذار 😅 از روانشناسی مشاوری چیزی بپرس

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
یعنی بد دهنی می‌کنه فحش میده یا نه کلا بی تعارف حرفش رو میزنه ؟!  رک بودن تو اجتماع و از نظ ...

نه بابا بی ادب نیست

حرفشو بی تعارف میگه

2738
خوب خوبه که بدبخت تکلیف از اول معلوم می‌کنه 😂

آخه ببین یه کم غیرعادیه که مثلا یه آقا با یه خانم انقدر رک حرف بزنه

یعنی نمی‌فهمه باید با خانوما ملایم صحبت کنه😒

آخه ببین یه کم غیرعادیه که مثلا یه آقا با یه خانم انقدر رک حرف بزنه یعنی نمی‌فهمه باید با خانوما مل ...

نمی دونم والا خو این بستگی به خودت هم داره مثلاً من خودم آدم رکی هم از آدم های رکم خوشم میاد چون چیزی تو دلشون نیست هرچی هست همون موقع میگن

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
نمی دونم والا خو این بستگی به خودت هم داره مثلاً من خودم آدم رکی هم از آدم های رکم خوشم میاد چون چیز ...

اوکی ممنون عزیزم🌼

منم موقع حرف زدن نمیتونم نگاه کنم اوتیسم دارم یعنی

من اگه صاف خیره بشم به چشمای طرف چشمام آب میاد نمیتونم و اینکه وقتی یه چیزی میشه خیلی سوال میپرسم ینی اوتیسم دارم؟

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
من اگه صاف خیره بشم به چشمای طرف چشمام آب میاد نمیتونم و اینکه وقتی یه چیزی میشه خیلی سوال میپرسم ین ...

نه عزیزم فک نکنم نمیدونم من از رو خجالت نمیتونم تو چهره کسی زل بزنم حرف بزنم و همون که اسی گفتن اعتماد به نفس نداری راست گفته اگه زل بزنم به چهره طرف دیگه یادم میره حرف زدن😀

2706