2410
2553
عنوان

بنظرتون کدوم یکی زن نیست(عکس پا)

3561 بازدید | 80 پست

کٰ‍‌‌ات‌م‍‌‌ٰات‌نَ‍‌‌دارِی‍‌‌م‌تُ‍‌‌و‌قَ‍‌‌ه‍‌ر‌کُ‍‌‌ن‌مَ‍‌‌ن‌بَ‍‌‌غِ‍‌‌ل‍‌ت‌مِ‍‌‌یکُ‍‌‌نَ‍‌‌م🫂🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

A به دلیل وجود یک شامپو

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

وسط 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2714
اولی

چرا

کٰ‍‌‌ات‌م‍‌‌ٰات‌نَ‍‌‌دارِی‍‌‌م‌تُ‍‌‌و‌قَ‍‌‌ه‍‌ر‌کُ‍‌‌ن‌مَ‍‌‌ن‌بَ‍‌‌غِ‍‌‌ل‍‌ت‌مِ‍‌‌یکُ‍‌‌نَ‍‌‌م🫂🫀

B

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2706