2137
2106
عنوان

بنظرتون کدوم یکی زن نیست(عکس پا)

1660 بازدید | 80 پست

من عاشق خانه‌های کوچکم خانه‌هایی که اتاقی برای قهر ندارند!                                                              اين ماده هایی که تو شامپو بچه ها ميزنن چشم رو نميسوزونه؟خب تو شامپو ما هم بزنن؟!چشم ما، چشم خره؟😐😂

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

A به دلیل وجود یک شامپو

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔
اولی

چرا

من عاشق خانه‌های کوچکم خانه‌هایی که اتاقی برای قهر ندارند!                                                              اين ماده هایی که تو شامپو بچه ها ميزنن چشم رو نميسوزونه؟خب تو شامپو ما هم بزنن؟!چشم ما، چشم خره؟😐😂
2165

B

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2183
2191