2737
2739
عنوان

دارم خونه تمیز میکنم😐

3073 بازدید | 150 پست

شوهرم شب کاره دارم کل خونرو تمیز میکنم یذره آشپز خونه مونده با کلی پذیرایی😅😅 و حموم و لباس و اتاق و دکمه لباسمو بدوزم و برم حموم فک کنم صبح بشه 😞 فرداام کلی کار دارم 😑

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀

خسته شدم گفتم بیام از شما انگیزه بگیرم😞😁⁦❤️⁩

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوشی رو بذار کنار و ب کارات برس

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

الان همتون تو جاتون گرفتین خوابیدیم😒😒😂

خسته شدم گفتم بیام از شما انگیزه بگیرم😞😁⁦❤️⁩

خسته نباشی

تو آرزوهام زندگی میکنم و یکی از مهم ترین آرزوهام حل شدن مشکل بابای مهربونمه 😢پس اگه براتون مقدوره یه صلوات برای سلامتی پدرمو و خانوادم بفرستین🙏 چون جز اونا کسیو ندارم بزرگترین ترسم نبودن خانوادمه😔❤
2738
تو آپارتمانی؟

نه ویلایی ام فقط خودمم😅

2706