2726
عنوان

دارم خونه تمیز میکنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 150 پست

منم بعد از ۴۸ ساعت تو جاده بودن ساعت ۸ رسیدم خونم تما خوردنیارو چیدم فریزر و خودمو همسرمو پسرم حموم کردیم مهمون اومد اونم راه انداختم ظرفامم شستم فقط مونده جا دادان لباسا تو کشو ک گذاشتم فردا و امشب بخابم 

آره من خیلی پر انرژیم 😁⁦❤️⁩🌺 مخصوصا شبا  شوهرم بهم میگه چون روز جمعه دنیا اومدی پس تعطیلی رد ...

عزیزم😍

یخورده تمیز کن برو بخاب تا صبح بی حوصله نباشی 

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همسر منم شبکار بود منم کلی کار انجام دادم  تازه اومدم نشستم ظرف شستم  لباس با ...

واای الهییییی خسته نباشی زرنگ خانوم 

انشالله فردا روز خوبی برات باشه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🌼🌼

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀
عزیزم😍 یخورده تمیز کن برو بخاب تا صبح بی حوصله نباشی 

چشم آبجی جان

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀
2728
واای الهییییی خسته نباشی زرنگ خانوم  انشالله فردا روز خوبی برات باشه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🌼🌼

ممنون عزیزم 

همینطور برای شماهم😘🌺🌺❤️❤️

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست

خسته نباشی دلاور قوت زانوهات

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹
منم بعد از ۴۸ ساعت تو جاده بودن ساعت ۸ رسیدم خونم تما خوردنیارو چیدم فریزر و خودمو همسرمو پسرم حموم ...

باورم نمیشههههههه چه قدرتی داری ماشالا ⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌻🌻🌻🌻

مانترا معنی اسمت چیه عزیزم خیلی کنجکاوم بدونم 

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%D8%A7

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خسته نباشی دلاور قوت زانوهات

مرسی عزیزم ممنون بابت راهنماییت راجب گل که بهم دادی مررررسیییییی 🌼🌺🌸🌻⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%D8%A7

چه جالب معلومه آدمی با ذهن باز و عاشق طبیعت و انسانیت و روح و عرفانی🌻🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ایووول بانوی زیرک 😉😉😉😉 قشنگ بچه رم بفرس پیش مادر شوهر  واسه آقاتون دلربایی کن😁😁⁦❤️⁩⁦❤️⁩

فرصت نشد دیگ😅

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
خسته شدم گفتم بیام از شما انگیزه بگیرم😞😁⁦❤️⁩

با اين تفاسير ك اصن كاري نكردي خواهر خسته شدي😂🤦🏻‍♀️

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
ممنون عزیزم  همینطور برای شماهم😘🌺🌺❤️❤️

💐💐💐💐💐

چه جالب معلومه آدمی با ذهن باز و عاشق طبیعت و انسانیت و روح و عرفانی🌻🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

فداتون💘

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706