2737
2734
عنوان

بنظرتون برای ارشد بخونم؟!

163 بازدید | 24 پست

سی سالمه 

متاهل 

دوتا فرزند ۸ و ۲ ساله دارم 

بنظرتون برای ارشد بخونم؟!

رشته ام مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار بود 

دانشگاه سراسری

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تایمی که میخوای کنکور ارشد بخونیو یه زبان برنامه نویسی مثله پایتون و‌کاملا یادبگیر راحت سرکاری

ارشد دانشگاه سراسری درجه۱  خیلی سخت میگیرند کن خودم دانشجو‌ارشدم دهنم سرویس شده

2738

من رتبمم بد نشد ولی دوست نداشتم برم دانشگاه چون آینده خوبی برا خودم توش نمیدیدیم . الان که چند سال میگذره میگم اگ برگردمم باز همینو انتخاب میکنم 

ولی اگه آینده تو میبینی ادامه بده

توی چه زمینه ای کار میکنی الان؟ من ارشد نرم افزار دارم ، شاغل بودم البته بعد لیسانس ارشدمم همون موقع میخوندم همزمان، بسیار سخته  هم رقابت کنکورش هم خود ارشدش، اگر نمیخوای کار کنی خودتو اذیت نکن.

تایمی که میخوای کنکور ارشد بخونیو یه زبان برنامه نویسی مثله پایتون و‌کاملا یادبگیر راحت سرکاری ارشد ...

واقعا؟!

من تو دوره کارشناسی اصلا تو فاز درس نبودم 

ازدواج کردم 

نامزدی 

و عروسی و بارداری 

همه تو دوران دانشجویی بود 

الان بنظرتون بخونم ارشد سراسری قبول میشم؟!

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
توی چه زمینه ای کار میکنی الان؟ من ارشد نرم افزار دارم ، شاغل بودم البته بعد لیسانس ارشدمم همون موقع ...

شاغل بودم 

بعنوان بخش خصوصی تو بانک کشاورزی 

سه چهار سال بودم 

خودم نخواستم دیگه کار کنم 

اومدم بیرون 

می ارزه بخونم یا نه؟!

از سر بیکاری می‌خوام برم

من رتبمم بد نشد ولی دوست نداشتم برم دانشگاه چون آینده خوبی برا خودم توش نمیدیدیم . الان که چند سال م ...

به کار و پولش نیاز آنچنانی ندارم 

همینجوری بفکر ادامه تحصیل افتادم 

گفتم یه نظرسنجی کنم 

ببینم خوبه یا نه!!

2706