2726
عنوان

بنظرتون بده تو عروسی لباس مشکی بپوشی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4851 بازدید | 92 پست

ما توی عروسیهامون مشکی میپوشیم‌و‌ندیدم کسی نارتحت بشه...اون شخص ممکنه  پیشینه ای با جاری داشته باشه که مشکی پوشیدنش اذیت کنه...من خواهرشوهرم سفید پوشید ولی بازم من کاری به کارش نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار نه انگار که محرکه خاک توسرتون

امام حسین راضیه که اینطور قضاوت و توهین کنی عزیزم!؟

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2728

من بیشتر لباس‌های مجلسیم مشکیه

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

حالا چرا محرک ؟🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بیچاره ی سوال دربارع لباس پرسید همه تاریخ عزا رو بهش گفتن حالا ی تایپیک باید برای اون مورد بزنه

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
تصمیم گرفتم برا عروسیم لباس عروس زرشکی (قرمز پررنگ)بگیرم‌... یدونه دیدم عکسش خیلی ناز بود🤤🤤

وای خیلی خوبههه🤤🤤

بلد نیستم کل بزنم وگرنه برات کل میزدم عروس خانوم 😂😍

عجب بابا عجب
تصمیم گرفتم برا عروسیم لباس عروس زرشکی (قرمز پررنگ)بگیرم‌... یدونه دیدم عکسش خیلی ناز بود🤤🤤

با طلایی یا نقره ای  یا سفید ست کن کفش و دسته گلتو ناخناتو  چه شوددد موهاتم بلوند استخوانی مشکی ام بود هایلایت زرشکی رنگ لباست

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

به تو چه

نه میخوام بدونم به تو چه  

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
بیچاره ی سوال دربارع لباس پرسید همه تاریخ عزا رو بهش گفتن حالا ی تایپیک باید برای اون مورد بزنه

☹️😂دقیقا 

بما گفتن حدودا یک ماه دیگه حالا دقیقشو نگفتن عقدم خیلی کوچیک و خودمونیه 

عجب بابا عجب
2706