2737
2734
عنوان

بتام پنجاه بوده من باردارم؟

128 بازدید | 32 پست

سلام من بعد چهار روز عقب افتادن پریود و از روز اول غقب افتادن بی بی چکام مثبت شدن رفتم ازمایش خون بتام پنجاه بود بهم گفت مثبته دکتر دوهفته دیگه بیا برا قلبش بنظرتون بتام کم نیست همش نگرانم برم سونو جنین نباشه و....

میشه ی صلوات بفرستسد بچم سالم دنیا بیاد بعد کلی چشم انتظاری

مبارکه بالای ۱۰ مثبته😍

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من بعد۷روز تاخیر بتام ۴۲بود سر پسرم لقاح دیر انجام شده مبارکه خیلی دعاکن منم بسم ۴سال اقدامم برادومی نمیسه

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

دوهفته دیگه زوده برا قلب بتات حدودا ۳ هفته رو نشون میده نری الان بهتره چون من رفتم جنین دیده نمیشد خیلی اذیت شدم بمون ۳ یا ۴ هفته دیگه برو

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2738
مبارکه بالای ۱۰ مثبته😍

عزیزززم منم میخوام دختر بود بزارم فلورا اسمشو تروخدا برام دعا کن باردار باشم

عزیزززم منم میخوام دختر بود بزارم فلورا اسمشو تروخدا برام دعا کن باردار باشم

پس اسم دخترامون یکیه چون منم اسم یکی از دخترامو میخوام بزارم فلورا بارداری عزیزم به دلت بد راه نده🧡

من بعد۷روز تاخیر بتام ۴۲بود سر پسرم لقاح دیر انجام شده مبارکه خیلی دعاکن منم بسم ۴سال اقدامم برادومی ...

منم بعد سه ماه اقدام شد انشالله به حق فاطمه الزهرا تو باردار بشی و منم صدای قلبشو بشنوم

دوهفته دیگه زوده برا قلب بتات حدودا ۳ هفته رو نشون میده نری الان بهتره چون من رفتم جنین دیده نمیشد خ ...

اخه دکترم گفت بیا  امپول پروژسترون و شیافم داد بهم دعا کن

2706