2737
2734

منکه از این قضییه زیاد خوشحال نیستم ولی با دو اسمم خاطره دارم 

اسم تو شناسنامه ام واسه درس و دانشگاه و دوستامه 

اون اسمم هم خانوادگیه و خانواده ام و فلمیل صدام میکنن 

هر جا میرم قاطی میکنن میگم تو کدومی😔

با تمام احترامی که واسه دو اسمم دارم ای کاش یه اسمه بودم

من یه موجود ارتعاشی در حال جذب آرزوهایم هستم🤩💃 خداییییااااااااا ششششکککررررتتتتت❤🙈

معلومه دوم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر بچه ای رو میبینم دو اسمه است به مادرش میگم این کارو نکن فردا بچه ات ناراحت میشه ولی توجه نمیکنن

من یه موجود ارتعاشی در حال جذب آرزوهایم هستم🤩💃 خداییییااااااااا ششششکککررررتتتتت❤🙈

والله من دو اسمه نیستم از وقتی عضو نی نی سایت شدم دو اسمه شدم🤕

اسم کاربریم ماه و سال تولدمه همه بهم میگن آذرخانوم😩

امضام👇

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

هردوشو دوس دارم

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
2738

والا دو اسمم هیچ حس خاصی ندارم ناراحتم نیستم

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
من برام عاديه و مثلا بعضيا ميگن اسم شناسنامه ايت قشنگ تره بعضيام ميگن اون يكى اسمت ولى خب من دوتا ...

منم دوتاشو دوست دارم ولی ای کاش یه اسمه بودم

یه دوره ای مامانم منو یاسمن صدا میزد بعد اسم خودمم دو اسمیه یعنی شده بودم سه اسمی😂😐

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2706