2726

کلا ۲۵ روز خوندم تو ابان و اذر و دی  گذرا و عشقی سرسری میخوندم‌ حتی صبح کنکور میخاستم نرفتم یدفعه زد به سرم رفتم

۳۵۰۰۰ شدم بنظرتون امسال از الان شروع کنم بخونم میتونم فرهنگیان قبول بشم

میگم شاید کنکور راحت بوده ها یا چجوری رتبم ۳۵ هزار شد با این درس خوندنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم با استعداد هستین اگر این پشتکار و اراده رو در خودتون میبینین قطعا میتونید❤

ممنونم از انرژی مثبتتون بله به خودم اطمینان پیدا کردم حتی رشتم تجربی بود پارسال امتحانی خوندم کنکور دادم ولی میگم شاید امسال سوالا راحت بوده یاهمچین چیزی ادبیاتو ۶۰ درصد زدم حتی ریاضی و زبانو هم نزدم چجوری این رتبم شده؟ تهجب میکنم

الان این انگیزه بود مسخره کردی چیبود🤔🤨

انگیزه بود گل بشین بخون رشته ی خوبی قبول شو که بعدا مثله من پشیمون نشی ایشالا

برا تعجبت میخندم ریاضی بودی؟ اگه آره حتی اگه نزنی هم تقریبا خوب میشه رتبه

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
انسانی ک نخونده ده هزاری  من خودم ی سال نخونده و صفر ده هزار شدم

اینجوریم نیست که شما میگید چه سالیو قبول شدین رشتتون بوده حتما اخه من تجربی بودم 

تربیت معلم قبول شدین 

ممنونم از انرژی مثبتتون بله به خودم اطمینان پیدا کردم حتی رشتم تجربی بود پارسال امتحانی خوندم کنکور ...

نه عزیزم امسال کنکور مثل سال پیش به شدت سخت بوده

مخصوصا ادبیات

انشالله بهترین ها براتون رقم بخوره❤

انگیزه بود گل بشین بخون رشته ی خوبی قبول شو که بعدا مثله من پشیمون نشی ایشالا برا تعجبت میخندم ریاض ...

نه انسانی اولین سالیه کنکور انسانی دادم رشتمم تجربی بود

ممنونم عزیزم از انرژی مثبتت

2706