2726

من یه نفر میشناسم ،الان خیلی موفقه و آلمان جراحه

داستان زندگیش که شنیدم این بود

خیلی خیلی پولدار بودن

باباش خیلی ناجور معتاد میشه

بعد از چند سال همه ی اموال و خونشون را از دست دادن،باباش به خاطر مواد مادرشو مجبور به تن فروشی میکنه ، همه ی همسایه ها و بچه های مدرسه بهش نیش میزند که دیشب فلانی خونتون بود و ازین چرت و پرتا،سال کنکورش یه دستشویی خراب گوشه ی خونشون بوده،کارتن و پتو میندازه و کل سال درس میخونه،پزشکی قبول میشه و برای همیشه خودشو نجات میده

همیشه برام این فرد الهام بخش هست

تا حالا دیدین آدم های که از جهنم مطلق خودشون را نجات دادن؟

دیدم منم 

ادمایی ک از صفر شرو کردن و ب 100رسیدن 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو شرایط بد تلاش کردن و افسرده نشدن خیلی سخته

خودم جزو اون دستع بوذم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

در این حد نبود ولی آره

خانوادشون معمولی رو به پایین بودن

خودشم سرکوفت می‌شنید. مثلا توی فامیلشون می‌خواستن یه بچه رو تشویق به درس خوندن کنن می‌گفتن اگه درس نخونی زندگیت مثل این میشه 🙂

کنکور دو رقمی شد 🎉

و الان تخصص جراحی فک و صورت از دانشگاه شهید بهشتی گرفته🦷

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
الان وضعیت مادرش چطوره؟

الان که باباش فوت شده

خودشم دیگه ایران برنگشته،شایدم اومده ما خبر نداریم،مادرش سالهاست که از شهر رفته

میدونید که خدا ببخشه بنده نمیبخشه و با زبون آزار میده😏😏

در این حد نبود ولی آره خانوادشون معمولی رو به پایین بودن خودشم سرکوفت می‌شنید. مثلا توی فامیلشون م ...

لعنت به این زبون مردم

خداروشکر موفق شد ،حالا سرکوفتش به بقیه میزنند😁😁

من خودم خیلی خیلی تلاش کردم 

هم خودم هم همسرم البته ...

دیگه این شرایط فاجعه رو نداشتیم 

ولی تو شرایط متوسط زیاد تلاش کردیم 

خودم یه پا الگو ام😂

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
لعنت به این زبون مردم خداروشکر موفق شد ،حالا سرکوفتش به بقیه میزنند😁😁

واقعا کاش قبل از حرف زدن فکر می‌کردن، حال آدمو بد می‌کنن :(

آره کلا زیر و رو شد 😍🎉 همونایی که هرچی به ذهنشون می‌رسید بهش می‌گفتن دیگه جرئت ندارن چیزی بگن 🙆🏻‍♀️

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
تغریب کن اگر دوس داری

چیزی از گذشتع یادم نمیاد

خودم 

اگر تلاش نمیکردم 

الان یک زن خانخ دار بودم که ازدواج نادرستی میکردم بخاطر فرار از فشارهابی که داداشم بهم میاورد

من تو حمام خونمون درس خوندم 

چود خونمون شلوغ بود و مشوقم مادرم بود 

بدون داشتن کامپیوتر مهندسی کامپیوتر گرفتم استخدام شدم تو بهترین شرکت و تونستم به پدر و مادرم خیلی زیاد کمک کنم 

و خواسته هامو ارزوهامو جامه عمل بپوشونم 

اما خوب زندگیم چه مجردی چه متاهلی پر از چالش و اتفاقات سخت بود و هست اما اون روزا از من آدم قویی ساخت که الان تونستم دوم بیارم به لطف خدا و دعای پدر و مادرم

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
2706