2733
2734

دعوتمون کردن هم عروس هم داماد پزشک بخش کرونا هستن بعد حالا ما نریم میگن از حسادته😐فامیل درجه یکم هست بعد فک کن همه تالارا تعطیل شد اینا رفتن باغ گرفتن حالا باغ یه چیزی فضای ازاده. امروز کارت عروسیو اوردن میگن دو روز قبل جشنم حنابندونه تو خونه 

فک کن اون همه جمعیت تو خونه جمع بشن  انگار ملت نوکر ایناست تو اوج کرونا دو روز عروسی مفصل بگیرن 

براشون متاسفم که سوادشون ذره ای به شعورشون اضافه نکرده 

حالا بگم نمیام تا عمر دارم این فامیلامون چرت پرت میگن یا میگن نکنه دختره میخواسته اینو بگیرن😐هیی چی بگم خواهر اینم از کادر درمان ما 

البته من خودمم کادرم همه این شکلی نیستن بعضی بیشعور اندر بیشعورن یکی تو عروسیشون کرونا بگیرع عذاب وجدان نمیشن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واکسن زدن لابد

و خواستن درجه یک ها رو دعوت کنن

که شمام اینجوری میگی😐نرو خب 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

رعایت واسه مردم عادیه دیگه 🤣 بعد همینا مردم رو فحش میدن میگن رعایت نمیکنید ما خسته ایم🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706