2733
2739

نوید صفری طلابری

حقیقت داره 

وصیتنامشم هست

خودمم حاجت گرفتم

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوید صفزی طلابری حقیقت دلره  وصیتنامشم هست خودمم حاجت گرفتم

میشه چهل بارو توی چند روز خوند ؟؟ 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728
نوید صفزی طلابری حقیقت دلره  وصیتنامشم هست خودمم حاجت گرفتم

چجوری کاملا توضیح بده لطفا 

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
میشه چهل بارو توی چند روز خوند ؟؟ 

نمیدونم 

وصیتنامش زده ۴۰ روز

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤
2738
چجوری کاملا توضیح بده لطفا 

سرچ کن زیارت عاشورا نوید صفری میاد

۴۰ روز میخونی ثوابشو هدیع میکنی بهش

گفته یا حاجت میدم یا اگه ندادم شفاعت میکنم

نمیدونم  وصیتنامش زده ۴۰ روز

باوش ملسی 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سرچ کن زیارت عاشورا نوید صفری میاد ۴۰ روز میخونی ثوابشو هدیع میکنی بهش گفته یا حاجت میدم یا اگه ند ...

چقدر مهربونه

شهدا یه چیزی دارن که شهید میسن

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
سرچ کن زیارت عاشورا نوید صفری میاد ۴۰ روز میخونی ثوابشو هدیع میکنی بهش گفته یا حاجت میدم یا اگه ند ...

یعنی چی شفاعت میکنه؟

زیارت عاشورا زیاده؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
چقدر مهربونه شهدا یه چیزی دارن که شهید میسن

لابد یچیزی میدونسته ک با قاطعیت اینو گفته

2706