2137
2106

میکرودرم؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!        دارم فکر می‌کنم خدا چه خوشبخت است این شب‌ها که اینهمه آدم، یک‌هویی تمام توجه و حواسشان را داده‌اند به او، اینهمه آدم با هم پناه برده‌اند به او و دارند عاشقانه صداش می‌کنند.خدایا! تو را نمی‌دانم، اما من اگر جای تو بودم خواسته‌ی همه‌شان را برآورده می‌کردم، گناه دارند، توی این شرایط مزخرف، هنوز هم به لطف و گشایش تو امیدوار مانده‌اند! این‌ها پای تو در سخت‌ترین اوضاع ایستاده‌اند، در شرایطی که هرکجا اسمت را ببرند، یکی هست که با خشم بگوید "کدام خدا؟""جابر العظم الکسیر"مان باش که استخوان شکستگانیم همه ..             توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت سالگرد از دست دادن همه ی امیدمون🥺مهربون ترین فرد خانواده مون 😔🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤                                      میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
من دوسال پیش با کلی زحمت پول جمع کردم انجام دادم اصلا راضی نبودم از جایی که رفتم  خیلی بد طراح ...

با دستگاه یا تیغ؟من ۶ روزه انجام دادم ولی رنگش داره میریزه

میشه برای شفا و سلامتیم ی صلوات بفرستی.
با دستگاه یا تیغ؟من ۶ روزه انجام دادم ولی رنگش داره میریزه

رنگش بعد حموم دوم میریزع . و به زیبایی روز اول نیست . ولی خب بازم خوبه بخصوص اگه فقط تو ابروهات باشه و 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2050
منم اگه برمیگشتم عقب انجامش نمی دادم ابرو خود آدم من چشام همون کمشم بهتره یادش ک میفتم دلم ریش میشه ...

واسه شما چن وقته هنوز دارینش یا رفته رنگش؟

2143
رنگش بعد حموم دوم میریزع . و به زیبایی روز اول نیست . ولی خب بازم خوبه بخصوص اگه فقط تو ابروهات باشه ...

من ابروهای خودم پهنه فقط تاجم کم پشت بود چن تا خط زد تو تاجش بالای ابروی هم هشته گفتم ی خط بنداز کمانی بشه.پنج شنبه گذشته بود الان هر روز که از خواب بیدار میشم انگار داره میریزه خیلی کم رنگ شده اصلا زد تو ذوقم.البته خودش گفت با ترمیم درست میشه.بنظرت ترمیم برم بعدش تا چن وقت ماندگاری داره؟

1718