2737
2734

از خواهر شوهرم خاکشیر گرفتم دهانه رحمم نرم شه برا زایمان 

همون اول گفتم چرا قهوه ای نیس چرا شبیه تخم شربتیه ؟ گفت نه خاکشیره😐

منم یه هفتس عنر عنر میریرم تو شربت میخورم امشب دقت کردم دیدم نِهههه تخم شربتیه😐😐

خو من نفهمیدم 

خواهر شوهرم نفهمید 

اون عطار خنگ خدا که فرق خاکشیر و تخم شربتیو نمیفهمه چرا عطاری زده😂😂😂

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه.اسمشو چی میذاری

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2728

😆😆😆😆😆

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
وای جرر😂😂

دهن هنه رو سرویس کردم اینجا میگم دعا کنید بزام 😐فرت و فرتم تخم شربتی ب بهونه خاکشیر میخورم 

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

😂😂😂😂😂

🌸"ﻣﺮﺩ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻋﻘﻠﺶ" ﺑﻨﮕﺮ ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺛﺮﻭﺗﺶ"🌼"ﺯﻥ" ﺭﺍ ﺑﻪ‌ "ﻭﻓﺎﯾﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺟﻤﺎﻟﺶ"🌸"ﺩﻭﺳﺖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻣﺤﺒﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﮐﻼﻣﺶ"🌼"ﻋﺎﺷﻖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺻﺒﺮﺵ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺍﺩﻋﺎﯾﺶ"🌸"ﻣﺎﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺑﺮﮐﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﻣﻘﺪﺍﺭﺵ"🌼"ﺧﺎﻧﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺁﺭﺍﻣﺸﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺑﺰﺭﮔﻴﺶ"🌸"ﺩﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﭘﺎﮐﯿﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺻﺎﺣﺒﺶ"🌼"فرزند" را به "ایمانش" بنگر ؛ نه به وفاداریش"🌸"پدر" و "مادر" را فقط ؛ بنگر !! هر چه بیشتر ؛بهتر
2738
وا تخم شربتی که تابلویه تو اب بریزی مشخص میشه🤐

حس کردم لزجه ها 

بعد گفتم نه این نوعش فرق داره لابد 

خدایا من فک کردم خاکشیر سیاهم داریم

مبارکه.اسمشو چی میذاری

چن تا اسم مدنظرمونه ، وقتی زاییدم یکیشو میذاریم فعلا مشخص نی

اونم تاپیک خودشو داره😂😂

دهن هنه رو سرویس کردم اینجا میگم دعا کنید بزام 😐فرت و فرتم تخم شربتی ب بهونه خاکشیر میخورم 

آخه خاکشیر سیاه😂😂

احتمالا عطار گفته این برا خنکی میخواد منم که خاکشیر ندارم بزار همینو بکنم تو پاچش

اصلا اینارو میگن روز درد دارین بخورین چون موجب پی پی بچه میشه.بهتر نخوری هیچ کدوم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
تخم شربتی و خاکشیر که خیلی باهم فرق دارن 🥴

چرا نفهمیدم خدا میدونه 

خواهر شوهرم چنان با جدیت گفت خاکشیر که اگه میگفت شیر الاغه هم باور میکردم

آخه خاکشیر سیاه😂😂 احتمالا عطار گفته این برا خنکی میخواد منم که خاکشیر ندارم بزار همینو بکنم تو پا ...

عطار غیر مستقیم کرده تو پاچه منه خنگ

2706