2737
2734
عنوان

زنی که بخاطر طلا مسافرانش را میکشت

14625 بازدید | 90 پست

امشب شبکه مستند زنی رو نشون میداد که میرفته امامزاده بعد با خانومای اونجا دوست میشده و بهشون میگفته میرسونتشون سوارشون میکرده  بعد بهشون آب میوه میداده  بی هوش میشدن و  میکشتشون عوضی  فقط بخاطر طلاهاشون 

یه روز به یکی داد آب میوه رو پس زد بالا آورد با سنگ کشتش 

واقعی بود 

توروخدا به هرکسی اطمینان نکنید 

حتی اگه خانوم بود 

حتت

من امروز به واسطه امام حسین هدیه مو از خدا میگیرم امام حسین ضامن سلامتی مادرم مییشه.......................... خدایا شکرت مادرم به حال خوبش برگشت....خدایا شکرت دیگه مریض نیست....خدایا شکرت.....هزاران هزاران بار شکرت....از خوشحالی دلم میخواد تا صبح سجده شکر کنم.....دلم میخواد فریاد بزنم خدایا شکرت برام معجزه کردی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همسایه طبقه بالایی ما بود  درست واحد پایینی اولین قاتل زن سریالی ایران بود  مهین قدیری& ...

صاحبخونه شم کشت گفت بهم گفته از شوهرت طلاق بگیر 

با من ازدواج کن 

چه زوری داشت مرده رو آورده تو ماشینش

جانی خطرناک به این میگن 

من امروز به واسطه امام حسین هدیه مو از خدا میگیرم امام حسین ضامن سلامتی مادرم مییشه.......................... خدایا شکرت مادرم به حال خوبش برگشت....خدایا شکرت دیگه مریض نیست....خدایا شکرت.....هزاران هزاران بار شکرت....از خوشحالی دلم میخواد تا صبح سجده شکر کنم.....دلم میخواد فریاد بزنم خدایا شکرت برام معجزه کردی....

وای من چقدر سادم چند وقت پیش با شوهرم رفتم امامزاده توی حرم نشسته بودم یه پیرزنه اومد باهام گرم گرفت گفت اگه ماشین دارین میشه منو تا خونه دوستم برسونین منم دلم سوخت رسوندمش ولی الان اینو گفتی ترسیدم اگه یه بلایی سرمون میومد چی😣😣😣😭😭😭

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2706