2137
2106
عنوان

حس خوب یعنی....+ عکس

2569 بازدید | 124 پست

حس خوب یعنی روی هر پهلوت ‌ک بخابی عینهو ی توپ کوچولو لیز بخوره بیاد بیفته اونور شکمت...😍😍😍😍

حس خوب یعنی دستتو بذاری رو شکمتو ضربانشو زیر دستت حس کنی...🤩🤩🤩

حس خوب یعنی کم کم باور کنی یکی تو وجودته...😇😇😇😇

ان شالله قسمت همه منتظرا🥰🥰🥰🥰🥰🥰

پست بعد عکس شکممو میذارم...

من تازه س ماهم داره تموم میشه..🤭🤭

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰

دلم خاس حاملع شم

دور بمـونیـد ،شـدیـدا از نـزدیـک بـدیـم مـا :)               من همونیم ک نع مذهبیا قبولش دارن نع غیر مذهبیا                                      https://t.me/Hich_zhچنـل نوشتع و دکلمم.

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

غـــــــــــــــــش غش😍

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒
2050
خودم میگیرمت😂😂😂

🤣🤣🤣نکبت

دور بمـونیـد ،شـدیـدا از نـزدیـک بـدیـم مـا :)               من همونیم ک نع مذهبیا قبولش دارن نع غیر مذهبیا                                      https://t.me/Hich_zhچنـل نوشتع و دکلمم.
2143
دلم خاس حاملع شم

شرمنده امکاناتش رو ندارم ...وگرنه در خدمت میبودیم😄😁همین امشب 

هرکس هر مشکل و گرفتاری داره بگه تا براش دعا کنم 😍😘نه اینکه قدیسه باشم می‌خوام با زبان خودم برای دیگران دعا کنم تا هم انشالله اجابت بشه هم روح خودم صیقل داده بشه

خدایا به همه منتظرا نینی سالمو صالح بده ❤خدانگهداره خودتو بچت باشه عزیزم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
1718