2328
2298
عنوان

حس خوب یعنی....+ عکس

2594 بازدید | 124 پست

حس خوب یعنی روی هر پهلوت ‌ک بخابی عینهو ی توپ کوچولو لیز بخوره بیاد بیفته اونور شکمت...😍😍😍😍

حس خوب یعنی دستتو بذاری رو شکمتو ضربانشو زیر دستت حس کنی...🤩🤩🤩

حس خوب یعنی کم کم باور کنی یکی تو وجودته...😇😇😇😇

ان شالله قسمت همه منتظرا🥰🥰🥰🥰🥰🥰

پست بعد عکس شکممو میذارم...

من تازه س ماهم داره تموم میشه..🤭🤭

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

دلم خاس حاملع شم

فَـمن یـَـعمل مِثـقالَ ذَرَةٍ شـراً یـره                   ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

مبارکه آن شاالله دامن همه منتظرا سبز شه 

زود بذار

طالب جنت شدم نه بهرنازو‌نعمتش.... آرزو دارم ببینم آب مینوشد حسین💚برا حاجت روایی همه نی نی سایتیا یه یاحسین ازته دلت بگو💔💚
2051

غـــــــــــــــــش غش😍

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من🧿             🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع     .                   خدایا مراقب دختر و پسرم باش🤩، مامان هربار که تو چشای قشنگتون نگاه میکنه عمر دوباره میگیره🤩 خدایا بهترین ها نصیبت بچهام بشه ، وجودتون باارزشترین دارایی منه🤩، خدایا خودت پشت پناه همه بچه ها باش و بچه های من ان شاءالله همه بچها عاقبت بخیر بشن و زیرسایه پدر مادر بزرگ بشن  الهی آمین 🤲،                                                                                            ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط پتیاره ها ممنوع هدایت این عده به کتفم اصلا... ❌😒       بخاطر امضاء از دوستای خوبم تو نی نی سایت معذرت میخوام بعضیا مجبورم کردن با این لحن بنویسم تا بلکه دست از سرمون بردارن گیر ندن 🌹
خودم میگیرمت😂😂😂

🤣🤣🤣نکبت

فَـمن یـَـعمل مِثـقالَ ذَرَةٍ شـراً یـره                   ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              
دلم خاس حاملع شم

شرمنده امکاناتش رو ندارم ...وگرنه در خدمت میبودیم😄😁همین امشب 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای نیت دلتون آیه الکرسی میخونم 😘 فقط ریپلای کنید بهم بگید ....

خدایا به همه منتظرا نینی سالمو صالح بده ❤خدانگهداره خودتو بچت باشه عزیزم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤