2703
2553

احتمال داره بخاطر رفلاکس باشه 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه معده درد همراه با درد بین دو کتف پشت هست از قلبتونه.اگه میره رو قفسه سینه و پشت کمرتون از صفرا هستش 

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
2720

چون سنگ صفراهم همین مدلیه.خودم مشکلشو دارم دردت وقتی نفس میکشی شدیدتر نمیشه؟

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
2714
اگه معده درد همراه با درد بین دو کتف پشت هست از قلبتونه.اگه میره رو قفسه سینه و پشت کمرتون از صفرا ه ...

قلب اکو دادم مشکل خاصی نداشت صفرا هم سونو دادم سنگ نداشت 

احساس میکنم دارم میمیرم 

من همین علائم رو داشتم و دلیلش رفلاکس معده بود و اضطراب شدید

برید پیش پزشک خیلی دقیق تر بهتون میگه هلیکوباکتری هم میتونه خیلی اذیت کننده باشه که اتفاقا اونم شایعه 

اما قدم اول آرامش داشته باش و از غذاهای تند و آماده و لبنیات استفاده نکن 

دکتر هم برو حتما ایشالا خوب خوب میشی

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
صفرا رو از کجا بفهمم سونو شکم دادم زده سالم 

نه باید سونو کبد صفرا بدی

2706