1874
2106

نمی تونم اصلا رژیم بگیرم....... شما چند کیلو هستید 

خداهست:قوی باش اگر هم نیستی ادای قوی بودندربیار....   

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

۷۶کیلو چاقه؟😂 قدت چنده؟

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
2050

57

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔

۶۶ 

مشکلی هم ندارم 

بیا خوب باشیم:)                                                              سال ۱۴۰۱ کنکور دارم. هدفم دانشگاه تهرانه با رتبه سه رقمی.        یه روز بعد اعلام نتایج میام و به همتون میگم که شد . که بالاخره یه چیزی تو این دنیا بوده که من حسرت به دلش نموندم .🤩       نوشتنش اینجا بهم انگیزه میده و یه جورایی مجابم میکنه که یه حرفی زدی و باید بهش عمل کنی🤪😂🚶🏿‍♀️                              یه آدم تو یه گوشه از این دنیای خاکستری داره برای آرزوش میجنگه دعا کنین موفق بشه🤚🏿♥️

۴۳ بشدت لاغرم

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
2051