2733
2734
من کرونا گرفتیم حالمون بده هیچکس خوابش نمی‌بره نشستم گریه میکنم تو اینترنت دنبال علامت و خطرات میگرد ...

علائمت چیه؟منم دیشب حالم خیلی بد بود تب و لرز داشتم گفتم کروناس ..ولی امروز خوب شدم ..نمیدونم علتش چی بود

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه فهمیدم دوماهه باردارم یه روز نیست که اشک نریزم چون نمیخاستمش نمیدونم باید چیکار کنم خیلی حال روحیم داغونه به آینده که فکرمیکنم دیوونه میشم خیلی سخته امادگی اتفاقیو نداشته باشی و پیش بیاد دوره ی بارداری شیرین ترین دوره زندگی هر خانوم برای من چقدر تلخه 😞😞😞

2728

من خیلی وقته شبها گریونم.با اشک هام دوست شدم دیگه.اوایل با صدای بلندگریه میکردم فکر میکردم وقتی بفهمه نمیزاره گریه کنم.بغلش رو میخواستم.

ازوقتی که من بارها گریه کردم و شنید و به روش نیاورد، منم گریه هام بی صدا شد

2738
شاید خدا برکتتون و با اون بچه می‌فرستاد کار خدا بی حکمت نیست کاش عجله نمیکردین بچه ناخواسته خیلی شیر ...

عزیزم  میبینید که حال خودش چقدر بده و داره عذاب میکشه واقعا جای این حرفهاس که بهش میزنید ؟! اگه نمیتونید مرهم دردش باشید حداقل هیچی نگید که داغش بدتر نشه

خدا حواسش به من هست ❤
😭😭😭😭😭😭😭😭مشکل مالی.حرفاش درست بود خودش مریضه و کارش سنگینه تحت فشاره شدید ولی واسه من دلیل نب ...

یعنی مشکل مالیتون در این حد بود ک یه طفل معصومو بکشین  میدونین شما هردوتاتون  الان قاتلین یعنی اگ اون بچه میومد شماها میمردین از گشنه یی وای چ ادمایی پیدامیشن واقعا ک بی رحمی داره موج میزنه ط دنیا  

کشورای خارجه دلشون نمیشه یه ادم بمیره در حالی ک منو  شما اونارو کافر میدونیم اونوقت خودمون ک ب راحتی بچه ادمی رو میکشیم میشم مسلمون ای وای متاسفم واسه خودم واسه شما واسه همه دنیا متاسفم

اون بچه اون دنیا میاد یقتونو میگیره ک چرا کشتیش اون هنوز میخواس پاشو بزاره ط این دنیا میخوای ناراحت شو میخوای نشو ط هیچ وقت مادر خوبی نمیشی سعی کن هیچ وقت بچع دارنشی

کسی که خیلی دوستش دارم مریضه کرونا گرفته

مردم انقد براش گریه کردم

امشب بهم خبر رسید خطرو رد کرده اکسیژن خونش دوباره نرمال شده

اگه چیزیش میشد من چطوری زندگی میکردم آخه😭😭😭

چرا انقد آدما باید بمیرن😭😭😭

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706