2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم تنهایی ودل سیر گریه میخوادحیف که نمیتونم

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
نمیدونم هیچی نمیدونم.من ی آدم رو کشتم اونم بچه ی خودم با آگاهی کامللللل.کاش کاش هرگز حال الان منو در ...

عزیزممم میدونی چقدر ناراحتی و‌غصه میخوری

ولی باور کن شاید صلاحت این بوده

به فکر بچه اولت باس طفلک گناه داره

2728
ای وای چرا؟

مشکل مالی😭😭😭😭😭واقعا شرایط نداشتیم خودش مریصه بااون حال کار میکنه و کارشم سنگینه ی بچه۳ساله هم داریم ولی اینا واسه دل من دلیل نمیشه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
چه چیزی💔

ازم یه چیزی خواست که نتونستم فراهم کنم مدتیه دستمون خیلی خالیه بعد گف شما که عرضه نداشتین چرا دنیامون اوردین کاش بمیرم

هم ازش دلخور شدم هم دلم براش کبابه😭

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖
2738

حالم بده دلم گرفته  

شعر درمون نیست...دردیه معجون...از غم و خشم و جنون...کشتن تومون هر عشقی بود ...کی میگه حقیقت تلخه؟ترشه که همه چشمارو بستن..(نفرت می چکه از قلم صلح)             سیاهه پروندم ولی خب قلبم نه!             اون همه خفت و خاری پس کو؟  اون لحظه‌ی عاری از زاری و ننگ  اون بودنِ محترم حس قشنگ  از خستگی توی این قهقراها  چه کنیم،چه میشه و چه و این چراها  صورتای کبودِ ته بن بستا  صدای شیون زنها و گلدسته ها  از خون خشکیده تو حلقوممون  از قامت شکسته این همه جوون  از سری که حرف داره و شکسته میشه  یعنی اخرین درهای امیدم بسته میشه؟  گفتم آقا روی شما حکم میشه فردا  از این شکنجه و کشتن دست بردار  تو از اونچه هویت منه دوری  منو نمیشه شبیه خودت کنی زوری  تو داری می‌بری تو دنیا حیثییتمو  خار کردی به‌خدا شخصیتمو  من تاریخم پر بابک و کاوه‌س....  
عزیزممم میدونی چقدر ناراحتی و‌غصه میخوری ولی باور کن شاید صلاحت این بوده به فکر بچه اولت باس طفلک ...

فرستادمش خونه مادر جونش گریه هامو بکنم😭😭😭😭الان داره میارتش.نمیدونم ب شوهرم گفتم فقط بخاطر تواین کارو کردم امیدوارم ی روزی پشیمونم نکنی ک چرا بخاطر تو از بچم گذشتم😭😭😭😭

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
منم مثه شمام حالم اصلا خوب نیس بچه کوچیک دارم ولش کردم ب امان خدا 😭

خدا سلامتی بده گلم

مایعات زیاد بخور 

اویشن ودمنوش زیاد بخور

من داروی امام کاظم هم میخورم

روی گنبد پرچم یا مجتبی هم دیدنیست .
2706