2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایییی واییی ای کاش زیر بار نمیرفتی 

نشددددددد😭😭😭😭😭😭😭نشد😭😭😭😭😭😭خیلی تلاش کردم بزرگ تر واسطه کردم🖤🖤🖤🖤خاک تو سرممممممم شد

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2728
آروم باش عزیزم. چرا؟

مشکل مالی😭😭😭😭😭نمیتونم آروم باشم 

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
الان سه ماهه شبها با دل گرفته میخوابم داداشم سه ماهه توی کما هست تو روخدا براش دعا کنید مامان باب ...

ان شاءالله به حق اقا امام حسین زودتر خوب میشن

روی گنبد پرچم یا مجتبی هم دیدنیست .
خدا به دلت صبر بده عزیزم ناراحت شدم 

😭😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤🖤خاک تو سرم شدددددد

من😭😭😭

بعد۷سال عشقمو دیدم

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
مجبورم کرد بچمو سقط کردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وای خدا

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

خیلی استرس دارم 

زندگی خیلی ناراحتم کرده💔 کاش اون روز خوب بیاد

دعام کنید

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

من دلم خونههههههههه

بعد بیست روز کسی که بهش حس دارمو دیدم ولی اون منو ب چشم رفیق میدید میگف دلم خیلی برات تنگ شده و ناراحتم و..

منم مثل سگ دلم براش تنگ شده بود ولی نمیتونم کنارش باشم ..

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
الان سه ماهه شبها با دل گرفته میخوابم داداشم سه ماهه توی کما هست تو روخدا براش دعا کنید مامان باب ...

اللهم اشفع کل مریض🙏💔

2706