2137
2106

مجبورم کرد بچمو سقط کردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

@moj_galery  پیج لوازم آرایشی بهداشتی اینستای یکی از مهربونای سایت🤩حتما و حتما پیشنهاد میکنم بهش سر بزنید پشیمون نمیشین🎊🎊🎊نازلترین قیمت بهترین کیفیت💪🌸ارسال به تمامی نقاط کشور.درون شهری رایگان❤

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

من الان نگران آینده بچه هامم  

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اینکه نشد که بشه ...من خواستم ولی خدا نخواست 😔

🌻🍃چقدر قشنگه این دعا که میگه:ولا تُعَنَّنی بِطَلَبِ مالَـم تُقَّـدِر لی فیهِ رِزقـا˝.<<خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدور نکرده ایی،خسته ام مکن🙏....خدای خوبم! تو را سپاس برای تمام درهایی که کوبیدم و این تو بودی که با مهربانی به رویم آغوشت را گشودی...چه خطاهایی که سهوی و عمدی از سر گذراندم و تو لب به شکایت باز نکردی و اینبار محکمتر از همیشه در آغوشم گرفتی😔...حتی زمانهایی که از تو دورمیشدم و هر بار این تو بودی که با تواضع همیشگیت،به سمت من قدم برمیداشتی 😞 بی انکه حتی ذره ایی مرا شرمنده خود سازی...یادت می آید زمانی را که با اشک و التماس میخواستم از تو خواسته ی دلم را ..اما تو نخواستی و من باز هم از تو دور شدم و طولی نکشید که منِ ناغافل از حکمتت، متوجه رفع بلایی شدم که تو از سر من و زندگی ام آرام گذرانده بودی و من همچنان مات و مبهوت تو و حکمت تو ...میدانم بنده دلخواه تو نبودم اما تو تا دقایق آخر نفس کشیدنم،خدایِ دلخواه من هستی❤...مرا ببخش برای تمام بی انصافی ها،بی محبتی ها و غفلت ورزی هایم نسبت به تو💔...میدانم آن پردیسی نبودم که باید بودم...خودت هم خوب میدانی پردیسِ این روزها،حالِ دلش خوب نیست💔...اما با وجود تو و آرامش دریایی تو آرام میگیرد😌🌻🍃وَ لَئِن أَدخَلتَنیِ النّارَ لَأَخبِرَنَّ أَهل النّارِ بِحُبیِ لَک.<<خدایا اگه منو وارد آتش کنی،به همه اهل دوزخ میگم که: ❤چقـدر دوستت دارم❤...خدای عزیزتراز جانم💚لطفا از این به بعد حکمتت با خواسته های دلمون یکی باشه🙈 مرسی😍😘❤
مجبورم کرد بچمو سقط کردم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وای عزیزم  تو اون تاپیک گفتی بارداری و ...

سقطش کردی؟  چرا گفت سقط کن؟  دلیلش؟ 

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
2050
وای عزیزم  تو اون تاپیک گفتی بارداری و ... سقطش کردی؟  چرا گفت سقط کن؟  دلیلش؟

😭😭😭😭😭😭😭😭مشکل مالی.حرفاش درست بود خودش مریضه و کارش سنگینه تحت فشاره شدید ولی واسه من دلیل نبود😭😭😭😭😭😭😭گریه هام تموم نمیشن

@moj_galery  پیج لوازم آرایشی بهداشتی اینستای یکی از مهربونای سایت🤩حتما و حتما پیشنهاد میکنم بهش سر بزنید پشیمون نمیشین🎊🎊🎊نازلترین قیمت بهترین کیفیت💪🌸ارسال به تمامی نقاط کشور.درون شهری رایگان❤
ایییی واییی ای کاش زیر بار نمیرفتی 

نشددددددد😭😭😭😭😭😭😭نشد😭😭😭😭😭😭خیلی تلاش کردم بزرگ تر واسطه کردم🖤🖤🖤🖤خاک تو سرممممممم شد

آروم باش عزیزم. چرا؟

مشکل مالی😭😭😭😭😭نمیتونم آروم باشم 

2051