2726
عنوان

فاطمه جووووووونم تولدت مبارک 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 4956 بازدید | 655 پست
😐😐😂چی چیو خوشگل کرده من پول کادو دادم این شرایطو قبول ندارم

مادر نگهش میدارم برای چمدان دامادش😂😂

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نزن با تو نبودم😐😂😶 گونا دارم

نه دیگه

من عشششقت نیستم 🤨

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤
2728
   حالا بقیه کادوهارو بیار وسط انتخاب کنم ارهههه بببییننن سبیل ندارمم    

😂کادو دیگه ای نداریم همینه 

اَللّهُمََّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ✨
😶😶😶نه قهر نکن گریم میگیره😶😂(از این گریه ها)😂

عنتر😐

مادر نگهش میدارم برای چمدان دامادش😂😂

😐😂😂 اووو چی چیو چمدون دامادش همین امشب کادو من باید استفاده شههه 

همه ب صف وایسید

اَللّهُمََّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ✨
عزیززززم چیز زیاد تعجب اوری نیس خیلیا میگن 😌 تااازه نبودی منو دلارام جهان صدام میکردن😐🤣

عییییجاااننننن اخههههه دلارااااممم جهاااان🥺😍😂

ولی دلی کات بای😏

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
😂😂😂دمت گرم بهترین کادو رو تو دادی بهش 😉😆

😁😁🖐🏻 قابل نداره بدم ی دور استفاده کنید؟

😐😂😂 اووو چی چیو چمدون دامادش همین امشب کادو من باید استفاده شههه  همه ب صف وایسید

عزیزم ما قبل اومدن به جشن تولد خوشگل کردیم خودمون😂😂

2706